Din Djarin ve Grogu “The Mandalorian & Grogu” Filmi ile Dönüyor!

Din Djarin ve Grogu "The Mandalorian & Grogu" Filmi ile Dönüyor!

Disney Plus’ın en sevilen Star Wars yapımlarından birisi olan ve 3. sezon ile ekranlara veda eden The Mandalorian, sinema filmi olarak geri dönüyor. Din Djarin ve The Mandalorian’dan Grogu, dizinin kaldığı yerden yolculuklarına devam ediyorlar. Jon Favreau‘nun yönettiği, yapımcılığını Jon Favreau, Kathleen Kennedy ve Dave Filoni’nin yaptığı The Mandalorian & Grogu, 2024 sonunda üretime giriyor.

“The Mandalorian & Grogu” Oyuncu Kadrosu!

Filmin oyuncu kadrosu henüz net değil, yeni isimler dahil olabilir fakat şu isimlerin yer alacağının kesin olduğu söyleniyor; Pedro Pascal (Din Djarin), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Carl Weathers (Greef Karga), Emily Swallow (The Armorer), Lars Mikkelsen (Grand Admiral Thrawn), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva).

Tabi Grogu’yu söylememize gerek yok!

“The Mandalorian & Grogu”yu Ne Zaman İzleyeceğiz? 

Filmin ne zaman gösterime gireceği henüz açıklanmadı fakat Lucas Film’in önümüzdeki yıllar için belirlediği gösterim tarihlerinden birisinin The Mandalorian & Grogu için olma ihtimali var. Bahsi geçen bu gösterim tarihleri; 22 Mayıs 2026, 18 Aralık 2026 ve 17 Aralık 2027.

Diğer taraftan The Mandalorian’ın yaratıcısı Jon Favreau‘da, filmin çekimlerine Haziran 2024 tarihinde başlanacağını söylüyor.. Filmin çekimleri 1,5 sene sürer ise en erken 2025 sonu, en geç 22 Mayıs 2026, The Mandalorian & Grogu’nun vizyona gireceği tarih olabilir.

Kesin tarih, filmin yapımlarına başlandığında netleşecek, hatta duyurulacaktır.

Duyuruldu! Filmin gösterime gireceği tarih tam tahmin ettiğimiz gibi 22 Mayıs 2026 olarak duyuruldu.

The Mandalorian & Grogu Filminin Konusu!

The Mandalorian 3. sezonun sonunda Din Djarin, yanına Grogu’yu da alarak Nevarro gezegenine yerleşmişti. Artık basit bir ödül avcısı olmayacak, sadece Yeni Cumhuriyet için çalışacaktı. Senaryonun buradan devam edecek olması, sinema filmini dizinin dördüncü sezonu kıvamına sokuyor. Fakat bizleri ne bekliyor bilemiyoruz. Çünkü filmin konusuna dair henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Tek bildiğimiz şey, filmin dizinin bittiği yerden başlayacak olması.

Konuyla alakalı yeni bilgiler saçıldığında yazımda güncelleme yapacağım! Güç seninle olsun!