LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

FriendFeed Sitesine Ne Oldu? - internet-siteleri

2007 yılında yayına geçen ve 2009 yılında Facebook tarafından satın alınan, bir zamanların popüler paylaşım sitesi FriendFeed, artık yok. Büyük balığın küçük balığı yuttuğu gibi Facebook tarafından satın alınıp kenara atılan FriendFeed, Facebook ve Twitter arasında b*k yoluna giderek miladını doldurdu. Ve Nisan 2015 tarihinde FriendFeed blogunda yayınlanan bir yazı ile FriendFeed’in tamamen kapatıldığı duyuruldu.

Aslında Facebook’un değerlendirmesi sonucunda Twitter’a rakip olma potansiyeli taşıyan ve hatta Twitter’ın kopyası diyebileceğimiz site, Facebook’un Twitter’a bir kıyağıymışcasına çöpe atıldı. 2009 – 2015 yılları arasında FriendFeed kullanmış olanların hatırlayacağı ama yeni nesilin hiç bilmeyeceği bir site daha böylece tarih oldu.

FriendFeed Sitesine Ne Oldu? - internet-siteleri

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Mayıs 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


    ayşu 16 Şubat 2012, 11:13

    teşekkürler

    mesu 16 Şubat 2014, 01:45

    facebook ile giris yaptigim icin sifreyi bilmiyorum haliyle yeni sifre de alamiyorum facebook sifremi yaziyorum ama oda olmuyor nasil olacak?

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019