LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Güncel Nöbetçi Eczaneler için Yandex Nöbetçi Eczaneler Sitesi - internet-siteleri

Eskiden nöbetçi eczaneleri öğrenmek bu kadar kolay değildi. Tıpkı yol tarifi almak gibi! Şimdi navigasyon uygulamaları sayesinde kimse kimseye adres sormuyor, iki dakikada gideceği yolu %98 doğrulukta buluyor, o günün nöbetçi eczanesini de yine uygulamalar yada web siteleri üzerinden anında öğrenebiliyorlar. Fakat nöbetçi eczane olayı navigasyon uygulamalarına göre biraz dağınıktı ve hatalı verilerde çıkabiliyordu. Bu işe el atan Yandex, nöbetçi eczaneler olayını da derli toplu bir hale getirmiş ve bizler için faydalı bir web sitesini hayata geçirmiş.

YandexNobetciEczane.com

Daha önce popüler navigasyon uygulaması Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczaneler özelliğini ekleyerek kullanıcılarına yardımcı olan Yandex, nöbetçi eczaneler hizmetinin kapsamını daha da genişleterek, yoğun ilgi gören bu özelliği navigasyon dışına taşımış ve ortaya yandexnobetcieczane.com çıkmış.

https://yandexnobetcieczane.com

Bu yeni web sitesi sayesinde kullanıcılar, bulundukları ili ve ilçeyi seçerek, nöbetçi eczaneleri haritada görüntüleyebiliyor, seçilen nöbetçi eczanenin üzerine tıklayarak eczanenin telefon, adres bilgilerine erişebiliyor ve hatta ilgili eczaneye hemen bir rota oluşturabiliyorlar.

Yandex Nöbetçi Eczaneler sitesinde şimdilik şu iller yer alıyor: İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Tekirdağ, Diyarbakır, Gaziantep, Bingöl, Karaman, Mardin, Amasya, Bilecik, Uşak, Yalova, Çanakkale, Edirne, Aydın, Bartın, Samsun, Bayburt, Sakarya, Kütahya, Balıkesir, Manisa, Mersin, Bolu, Eskişehir, Muğla, Konya, Afyon, Denizli, Düzce, Kayseri, Isparta, Burdur.

Diğer illerde sonradan eklenecek mi bilmiyorum fakat sitenin ilgi görmesi halinde devamının geleceğini tahmin ediyorum.

Hizmet sürekli aktif kalırsa büyük bir sağlık ihtiyacı bu şekilde karşılanmış olacak. İnşallah kıymeti bilinir.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 29 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019