Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Geliyor!

Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Geliyor!

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. İlk sezonu 2016 yılında Netflix üzerinden yayınlanan fantastik dizi Stranger Things, 2022 yılında dördüncü sezonu ile karşımıza çıktı. 4. sezonu da hızla tükettikten sonra yeni merak konumuz 5. sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı oldu?

Stranger Things Final Sezonu!

Netflix’in en iyi ve en iddialı dizilerinden birisi olan Stranger Things, 4. sezon ile geri döndü. Biz onu final sezonu sanıyorduk ama 9. bölümü izleyince gördük ki, macera henüz bitmemiş. Peki yeni sezon ne zaman gelecek?

Konuyla alakalı 1 Kasım 2023’de Netflix Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı ve paylaşımda 6 Kasım tarihinin verilmesi herkesin kafasında soru işaretleri oluşturdu; 6 Kasım’da 5. sezona ait fragman mı geliyor? yoksa sadece yeni sezonun yayınlanacağı tarih mi açıklanacak? Belki her ikisi birden olacak, fragman ile birlikte son sezon’un yayınlanacağı tarih duyurulacak. Henüz ne olacağını bilemiyoruz, bu yüzden 6 Kasım’ı beklememiz gerekiyor. Sonrasında ne olacağını, belki de yeni sezonun yayınlanacağı tarihi öğrenmiş olacağız!

Stranger Things’in tüm sezonlarını Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.netflix.com/tr/title/80057281?preventIntent=true

>> Ücretsiz ve Türkçe! Harika Bir Stranger Things Oyunu
>> Dead by Daylight ile Stranger Things Dünyasına Yolculuk!