Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

stranger things final sezonu - Stranger Things 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. İlk sezonu 2016 yılında Netflix üzerinden yayınlanan fantastik dizi Stranger Things, 2022 yılında dördüncü sezonu ile karşımıza çıktı. 4. sezonuda hızla tükettikten sonra yeni merak konumuz 5. sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı oldu?

Stranger Things Final Sezonu!

Netflix’in en iyi ve en iddialı dizilerinden birisi olan Stranger Things, 4. sezon ile geri döndü. Biz onu final sezonu sanıyorduk ama 9. bölümü izleyince gördük ki, macera henüz bitmemiş. Peki yeni sezon ne zaman gelecek?

Konuyla alakalı henüz net bir tarih yok. Çünkü 4. sezon daha yeni geldi. Muhtemelen 5. sezona dair bir tarih alabilmemiz içinde, 2023 senesi ilk çeyreğini beklememiz gerekecek.

Güncelleme: Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, daha önce dizinin 5. sezonunu doğrulamıştı. Duffer Kardeşler, açıklamalarında dizinin hikayesinin 7 sene önce planlandığını ve o dönemde dizinin 4 veya 5 sezon olacağını tahmin ettiklerini belirtti.

Ayrıca 5. sezonla birlikte dizinin ekranlara veda edeceğini de açıkladılar. Fakat Stranger Things, 5. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve yeni sezonun yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Stranger Things’in tüm sezonlarını Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.netflix.com/tr/title/80057281?preventIntent=true

>> Ücretsiz ve Türkçe! Harika Bir Stranger Things Oyunu
>> Dead by Daylight ile Stranger Things Dünyasına Yolculuk!

– Reklamlar –

adbanner