Eski CS Oyunu “Counter Strike 1.5” – CS 1.5 Full İndir

bedava counter strike indir - Eski CS Oyunu "Counter Strike 1.5" - CS 1.5 Full İndir

Yazının biraz aşağısında tek link ile tüm half life ve counter dosyalarını paylaşmıştım. İsterseniz oradan indirme yapın, isterseniz bu yazıdan sadece CS indirmelerini yapın. Fakat her iki yazıdan da tekrar tekrar indirme yaparsanız kotanız etkilenebilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak okumaya devam edin..

Güncelleme! 

Valve tarafından 12 yıl sonra yeni bir Half Life oyunu tanıtıldı fakat bu oyun Half Life 3 değil, Half Life Alyx. Detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> VR Özel Half Life Oyunu Half Life Alyx

>> Kota Sorunu olmayanlar için HL+CS Tek Link
>> Counter Strike Uyarlaması “Brutal Strike”

Bu yazımda sadece CS 1.5 paylaşıyorum. Cs 1.5 ve yamalarını doğru olarak kurduğunuzda ve waypoint’lerini yüklediğinizde cs havana, cs piranesi, cs chateau haritalarını botlu olarak oynayabileceksiniz. Eğer haritaya botlar dahil olmuyorsa muhtemelen waypoint dosyasında hata vardır. Hatayı bulmaya çalışın yada aşağıdaki yazımdan CS 1.6 indirin. CS 1.6 haritalar için otomatik olarak waypoint oluşturur.

>> Waypoint aramak istemeyenler için CS 1.6

CS 1.5 İndirecekler Devam Etsin.

Aşağıdaki bağlantılardan CS 1.5 ve gerekli dosyaları indirebilirsiniz.

Aralık 2017: Half Life, CS 1.5 ve yama paketi bağlantıları Mega.co.nz ile yenilendi. Mega’dan dosya indirmeyi bilmeyenler yazı altından yorum yazabilir.

>> Counter 1.5 İndir

>> CS 1.5 için Gerekenler

İkinci dosyada şunlar var: “Counter Türkçe yaması + Counter bot + bot tr dosyaları + hl1110 setup”

Counter’ı oynayabilmek için bilgisayarınıza Half Life’ı kurmak zorundasınız bu nedenle Half Life indirme linkini de aşağıda veriyorum..

>> HALF LİFE SETUP İNDİR

>> Half life-Counter 1.5 Kurulum (Resimli Anlatım)

Kurulum sıralaması şöyle olacak;
1. half life (hl paketinde var)
2. ses düzeltmesi (hl paketinde var)
3. hl1110.exe (cs yama paketinde var)
4. cs1.5 (cs indir bağlantısında)
5. cs tr yama (cs yama paketinde var)
6. podbot (cs yama paketinde var)
7. cs15wp (cs yama paketinde var)
8. podbot25tr yama (cs yama paketinde var)
9. merkez bot (merkez isimli klasör rar’dan çıkarılıp C:\SIERRA\Half-Life içine konulacak – hl paketinde var)

Half life’ı botlu oynamak isteyenler şuna dikkat etsin; half life paketinden çıkacak olan merkez.rar dosyasında merkez klasörü var, bu klasörü kurduğunuz half life klasörü içerisine kopyalamalı ve sonra custom game üzerinden kws bot’a geçip orada harita kurmalısınız. Custom game görünmüyorsa hl1110.exe dosyasını (üstteki yama paketinde) kurmanız gerekiyor, bunları doğru yaparsanız Half life’ı KWS-bot üzerinden botlarla oynayabilirsiniz..

Windows 7, Windows 8 ve Windows 10’da da Çalışıyor!

Oyun Windows XP’de sorunsuz çalışıyor. 32 Bit Windows 7 yüklü pek çok bilgisayarda da oyun sorunsuz çalışıyor. Gelen birkaç yorum üzerine 21 Ocak 2012 tarihinde oyunu 16:9 ekranlı, Windows 7 Ultimate yüklü notebook’uma kurdum ve autorun.exe yada setup.exe hatası ile karşılaşmadım. Oyunun tek kusuru var oda oyunun 16:9 formatında yapılmamış olmasından ve eski olmasından ötürü tam ekran oynanamaması idi ancak tek link paketinde verdiğim yamayı uygularsanız half life, counter ve kws bot’u 16:9 ekranlarda da tam ekran oynayabilirsiniz.

Oyun Limiti:

Oyunda 15 kişi öldürdüğünüzde harita sonlanır ve oyun donar kalır bu nedenle harita kurmadan önce aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor. Multiplayer > Lan Game > Create Game > Advanced Options > Frag Limit 15.000000 sayısını 150.000000 yapın.

Counter 1.5 kurduğunuzda masaüstünde Counter kısayolu yoksa:

– Masaüstünde sağ tuş yapın > kısayol yazan bağlantıya tıklayın > “Öğenin konumunu yazın” yazan yerde boş kutuya şunu yazın;

 C:\SIERRA\Half-Life\hl.exe -console -game cstrike

Tabi sizde C yerine D varsa ona göre ayarlayın sonra ileriye tıklayın bi isim verip bitirin. Artık masa üstünüzde direk Counter bağlantısı mevcut olacak.

İndirdiğiniz hiçbir dosyada RAR ŞİFRESİ yok! Ayrıca kurulum safhası veya konudaki bilgiler size yetmediyse sayfanın altındaki yorumlar bölümünden önceki indirip kuran arkadaşların yorumlarını okuyun, yorumlarda sorularınız ve aradıklarınız yoksa yorum olarak sorun yardım etmeye çalışayım.

>> Counter Strike 1.6 Otomatik Bot Paketi İle Full

Link Kontrol Tarihi: 14 Aralık 2017

– Reklamlar –

adbanner