Hilary Duff’ın Başrolde Olduğu “How I Met Your Father” Geliyor!

Hilary Duff'ın Başrolde Olduğu "How I Met Your Father" Geliyor!

2005-2014 yılları arasında toplam 9 sezon süren efsane dizi How I Met Your Mother‘ın devam dizisi How I Met Your Father, çok yakında Hulu‘da başlıyor! Hilary Duff’ın yapımcılığını üstlendiği dizide başrolü yine Hilary Duff (Sophie) canlandırıyor. 2021 yılına, arkadaşlıklar ve ilişkilere odaklanan dizide “Sophie”, çocuklarına babaları ile nasıl tanıştığını anlatıyor. İlk sezonu 10 bölüm olacak HIMYF, çekimler tamamlandığında sadece Amerika’da hizmet veren Hulu‘da gösterime girecek. Fakat sonrasında Disney+ platformuna da geleceğini tahmin ediyorum..

Güncelleme: Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden How I Met Your Mother’ın merakla beklenen spinoff’u How I Met Your Father’ın yayımlanma tarihi belli oldu. ABD merkezli Hulu’da yayınlanacak olan How I Met Your Father’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, spinoff’un 18 Ocak 2022’de yayımlanacağı açıklandı.

HIMYM Yazarları HIMYF Yapımcı Kadrosunda!

How I Met Your Father’ın yönetici yapımcılığını, This Is Us dizisinin yönetici yapımcılığını üstlenen Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger üstleniyor. Fakat How I Met Your Mother yazar kadrosunda yer alan Carter Bays ve Craig Thomas’da HIMYF’ın yönetmen yapımcılığında yer alıyorlar. Yani Hulu, ilk diziden kopuk olmayan, devam niteliğinde ve ilk dizinin tadını verecek bir dizi yapmayı planlıyor.

Fakat orijinal yapımdaki harika ekibin bu yeni yapımda olup olmayacağını bilmiyoruz.

Hilary Duff’da Nereden Çıktı? 

İnanın bende bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var; Hilary Duff, HIMYM’in sıkı fanlarından birisi ve bu rolü kaptığı için, dizinin yapımcılığında yer aldığı için çok mutlu. Hatta Hilary Duff, diziye dair yaptığı bir açıklamada aynen şunu söylüyor;

“Kariyerimde harika karakterleri canlandırdığım için inanılmaz derecede şanslıydım ve Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum.”

Baba Kim Olacak? 

Dizi duyurulduğuna göre ve dizinin başrolünü öğrendiğimize göre sıradaki soru gelsin; baba kim olacak?

Şuan için bunu bilmiyoruz. Ama yakın zamanda spekülasyonlar olacak, isimler ortaya atılacaktır. Benim tahminim, Barney Stinson yani Neil Patrick Harris olacağı yönünde, fakat bu doğru olsa bile, Barney’i anca dizinin finalinde görebileceğimize eminim.

Yani benim mantığıma göre eski dizinin kadrosu yeni dizide pek fazla görünmeyebilir, görünseler bile ufak tefek roller ile girip çıkabilirler. Mesela dizi tutmazsa, diziyi canlandırmak ve ilgi çekmek için eski kadroyu sahneye sürebilirler.

Bekleyelim bakalım, ilk sezonu izlemek nasip olursa tekrar yorumunu yaparız.

Nostalji yapmak isteyenler, How I Met Your Mother’ı tekrar izlemek isteyenler, Netflix‘e bakabilirler.