LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Iggy Azalea ft. Charli XCX - "Fancy" - muzik-kutusu

7 Haziran 1990 Avustralya doğumlu şarkıcı Iggy Azalea, gerçek adıyla Amethyst Amelia Kelly, 2014 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü The New Classic ile tüm dünyaya kendini tanıtmayı başardı. Albümün ilk single’ı olan Work’un klibi Youtube’da 75 milyon izlenmeye ulaşırken, dördüncü single çalışması Fancy’nin klibi 780 milyon izlenme rakamına ulaştı.

Amerikalı kadın şarkıcılar arasında meşhur olan “kötü kız” modelini üstüne giymese (bence) gayet güzel biri olan Azalea, (kötü kız imajına rağmen, belkide onun sayesinde) Billboard Hot 100 ve Kanada Hot 100 listelerinde de bir numaraya oturmayı başardı.

Bu başarı yeni single’lar ve albümler ile devam eder mi bilmem ama Fancy parçası ile zirve ona yakıştı. Daha fazla söz katmadan 200 milyon izlenme rakamına ilerleyen Fancy parçasının video klibini aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler.

Eğer Fancy öncesini merak ederseniz Work, Bounce ve Change Your Life single’larının videolarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=_zR6ROjoOX0
http://www.youtube.com/watch?v=cI1A405jBqg
http://www.youtube.com/watch?v=rre0sFHlfBc

“Bu kızın neresi güzel?” diyorsanız da Azalea’nın özel seçtiğim resimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Iggy Azalea ft. Charli XCX - "Fancy" - muzik-kutusu Iggy Azalea ft. Charli XCX - "Fancy" - muzik-kutusu Iggy Azalea ft. Charli XCX - "Fancy" - muzik-kutusu

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Ağustos 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019