Türkiye’nin İlk Online Kahve Sipariş Sitesi “Kahveniyarat.com”

Türkiye’nin İlk Online Kahve Sipariş Sitesi "Kahveniyarat.com"

Yeni, yerli ve farklı bir proje. Türkiye’nin ilk online kahve sipariş sitesi! Kendi kahveni oluşturuyorsun ve kapına kadar geliyor! Kahve severlere en taze kahveyi, tercih ettikleri şekilde ulaştırmak amacıyla kurulan site, hangi kahvelerin karıştırılacağını, nasıl öğütüleceğini, hatta paket tasarımını bile kullanıcının tercihine göre oluşturmasına imkan sağlıyor.

Güncelleme: Başarılı olacağını düşündüğüm Kahveni Yarat girişimi sona erdirildi. İnternet üzerinden kahve siparişleriniz için aşağıdaki yazıma göz atabilirsiniz.

>> İnternetten Kahve Satışı Yapılan Online Alışveriş Siteleri

Kullanıcılar sitede çeşitli ülkelerden gelen ve farklı tat profiline sahip kahve çekirdeklerini karıştırabiliyor ve damak tatlarına en uygun lezzeti yakalayabiliyorlar. Oluşturdukları harman ise, öğütme biçimini seçtikten sonra espresso, filtre kahve ya da french press gibi sevdikleri şekilde öğütülüyor. Kahve harmanlamayı işin uzmanına bırakmak isteyenler ise Kahveniyarat.com’un hazırladığı seçkin harmanları tercih edebiliyorlar.

Kahve severlerin tamamen kendi zevkine uygun kahve yaratabilmesine olanak sağlayan platformda, paket tasarımını dahi kullanıcılar belirliyor. İsim ve mesaj da eklenebilen renkli etiketlerden birini seçerek, kendileri ya da sevdikleri için en özel kahveyi yaratabiliyorlar.

Kahveni Yarat fikri, 7 yıl Almanya’da kendi kahve mağazasını işleten Barista Aykut Gürkan’ın Türkiye’ye dönmesi ve Clockwork’ün kurucusu Serkan Arı ile tanışmasıyla doğmuş. En iyi kahveyi Türkiye’deki tüm kahve severler için ulaşılabilir kılmak amacıyla yola çıkan iki ortak, kahve ve dijital iletişim konusundaki tecrübelerini birleştirerek Kahveniyarat.com’u kurmuşlar.

Kahvelerin kavrulması ve öğütülüp harmanlanmasına kadar geçen süreçte oldukça titiz davranan Kahveniyarat.com ekibi; sadece en taze, mükemmel tada sahip, adil ticaret ilkelerine uyan ve üzerine isimlerini gururla yazabilecekleri kahve çekirdeklerini kullandıklarını belirtiyor ve platformu tüm kahve severlerin beğenisine sunuyor. Kahvelerini yaratmak isteyenler kahveniyarat.com adresinden hemen siparişlerini verebilirler.

Türkiye’nin İlk Online Kahve Sipariş Sitesi "Kahveniyarat.com"

Güzel bir girişim ve inşallah hak ettiği ilgiyi görecek.