LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Samsung Link Kullanımı ve Dosya Paylaşımı - cep-telefonu-teknoloji-haber

Samsung Link nedir? Nasıl kullanılır? Samsung Link, aynı ağa bağlanan cihazların birbiri ile hızlı ve kolayca dosya paylaşmasını sağlayan bir sistem. Mevcut internet ağını kullanan bu sistem, önceden kayıt altına aldığımız cihazların dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmalarını sağlıyor.

Güncelleme: 24 Ocak 2018
>> Samsung Link Sharing Nedir? Nasıl Kullanılır?

Güncelleme: 4 Şubat 2017

Ne yazık ki artık Samsung Link sitesi ve dolayısı ile Samsung Link özelliği hizmet vermiyor. Bilgisayarınızdaki içeriği televizyonunuza yansıtmak için alternatiflere yönelebilir, Link Sharing özelliği ile ilgileniyorsanız yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dikkat! Samsung Link ve Link Sharing farklı uygulamalardır. 

Samsung Link Alternatifleri:

 • Windows 10 işletim sisteminde sağ tık > Cihaza Yayınla,
 • One Drive, Dropbox, Google Drive smart uygulamaları,
 • Plex vb. smart uygulamalar.

Samsung Duyurusu;

Sayın Samsung Link müşterileri,

Samsung Link hizmetinin, şirket içi işletme politikasında yapılan bir değişiklik nedeniyle [saat 08:00, 1 Kasım 2016, GMT+9] itibarıyla kullanımdan kaldırılmış olduğunu bildiririz (“Yürürlük Tarihi”). Her ne kadar Samsung Link hizmeti artık çalışmıyor olsa da kayıtlı cihazlarda ve bulut hizmetlerinde kayıtlı dosyalar silinmeyecektir. Kalan dosyalara bireysel cihazlardan veya bulut hizmeti web sitesi/mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

Hizmet sonlandırılması ayrıntılarına ilişkin SSS (http://link.samsung.com/FAQ) için lütfen buraya tıklayın.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız ve aklınıza takılan hususlarda, Müşteri Destek ekibimiz size yardımcı olmaya hazır olacaktır. (http://help.content.samsung.com/)

Samsung Link’i kullandığınız için teşekkürler ve size yüksek kaliteli hizmetler sağlamaya devam etmek üzere çalışacağız.

İlgili Cihazlar: Samsung Link tüm cihaz türlerinde desteklenmekteydi Akıllı Telefonlar, Tabletler, SMART TV’ler, Dizüstü Bilgisayarlar, Kameralar, Blu-ray Disk Çalarlar, HomeSync cihazları vb.

Teşekkürler. Samsung Link ekibi

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 28 Ocak 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


  irfan 04 Şubat 2017, 20:33

  eski Samsung Smart View indirdim sitenizden onlarda bağlamıyor pc ye

  Lordiz 04 Şubat 2017, 21:13

  @irfan; Merhaba. Smart View ile sadece kanal değiştirip, ekrandaki yayını izleyebilirsiniz. Bilgisayardaki içeriği ekrana yansıtmak için Windows 10’da “Cihaza Yayınla” özelliğini kullanabilirsiniz. Eğer One Drive, Dropbox gibi ortamlarda dosyalarınız varsa smart tv uygulamasını kurup oradan erişebilirsiniz. Birde Plex var fakat henüz kullanmışlığım yok.

  irfan 05 Şubat 2017, 00:13

  ben samsung link gibi bir şey istiyorum çok iyiydi neden kapattılarsa artık.Annemler istedikleri filmi seyredebiliyoorlardı ben rahatsız olmuyordum cihaza yayınla özelliği sorun çıkartıyor genelde bir de evdekiler filmi beğenmediği zaman ben uğraşıyorum yine pc nin başına çöküyorlar :)

  Lordiz 05 Şubat 2017, 00:29

  @irfan; Uyumlu akıllı telefon veya tablet bilgisayar varsa, filmleri o cihazdan televizyona gönderebilirsiniz yada filmleri usb belleğe aktarıp belleği televizyonda kullanabilirsiniz. Telefon veya tablet için sanırım yeni smart view uygulaması iş görebilir.

  Samsung, Google, Apple, genelde az kullanılan servisleri yeni servisler için kapatıyorlar. Muhtemelen bu sene içerisinde farklı bir uygulama yada hizmet kullanıma açılabilir.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019