LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

KKTC'nin İddialı Televizyon Kanalı "Fog Tv" Kapandı - basin-medya

Büyük umutlarla kurulan KKTC’nin kaliteli televizyon kanalı Fog Tv 17 Ocak 2014 itibariyle yayınına son verdi. 2012 yılında KKTC’den yayın hayatına merhaba diyen, sonrasında Digitürk ve Türksat’tan da dünya çapında izleyici kitlesine kavuşan televizyon kanalı maddi sebeplerden ötürü artık yayın yapmıyor. 1 Ocak 2014 itibariyle Digitürk’den çıkarılan kanalın, artan maliyetleri reklam geliri azlığından karşılayamaz hale geldiği ve bu nedenle bu kararın alındığı söyleniyor.

Fox tv ile olan isim benzerliği ve yayınladığı kaliteli içerik sayesinde kısa sürede Türk televizyon seyircisinin ilgi odağı olan televizyon kanalı 1 Ocak 2014 tarihine kadar Digitürk 69. kanal ve 17 Ocak 2014 tarihine kadar Türksat 3A 11555 V 27500 frekansından yayın yapıyordu. Kapanan televizyon kanalının İstanbul ve Girne merkez ofislerinin kapandığı bilinirken, tekrar yayın hayatına dönüp dönmeyeceği bilinmiyor. An itibariyle yayını kesilen tv kanalının eski Türksat frekansından Anadolu Yurdum Tv izlenebiliyor.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 31 Ocak 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019