Cyberpunk 2077 Anime Dizisi “Cyberpunk: Edgerunners” Eylül 2022’de Netflix’de!

cyberpunk edgerunner netflix - Cyberpunk 2077 Anime Dizisi "Cyberpunk: Edgerunners" Eylül 2022'de Netflix'de!

Witcher oyun serisinin yapımcısı Polonyalı video oyun şirketi CD Projekt’in gelecek temalı açık dünya oyunu Cyberpunk 2077’nin anime dizisi geliyor.  Anime serisi ile ilgili haber, Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabında şu bağlantıda, detayları ise Cyberpunk 2077’nin resmi blog sitesinde şu bağlantıda paylaşılıyor.

Tweet’de kısaca Cyberpunk 2077 ile aynı evrende geçecek Cyberpunk: Edgerunners isimli anime serisi duyurulurken, bağlantı verilen blog yazısında da CD Projekt ekibinin heyecanı, dizinin konusu ve yaratıcı ekibe ait bilgiler aktarılıyor.

Güncelleme: 2020 senesinde duyurusunu yaptığım anime serisi için yeni bir duyuru yapıldı. Duyuruya göre Cyberpunk dizisi Edgerunner, ilk sezonu ile Eylül 2022’de yayınlanmış olacak ve ilk sezon toplam 10 bölüm halinde sadece Netflix’den izlenebilecek.

Cyberpunk: Edgerunners Hakkında Öğrendiklerimiz!

Resmi duyuruya göre anime serisinin adı Cyberpunk: Edgerunners olacak. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak seri, Japonya merkezli tanınmış animasyon şirketi Studio Trigger tarafından üretilecek ve serinin konusu; geleceğin teknoloji şehrinde hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğunun yaşadıkları olacak.

Serinin yönetmenliğini Hiroyuki Imaishi, yönetmen yardımcılığını Masahiko Otsuka, yaratıcı yönetmenliğini Hiromi Wakabayashi üstlenirken, karakter tasarımları ise Yoh Yoshinari ve Yuto Kaneko tarafından yapılacak. Senaryo ise Yoshiki Usa ve Masahiko Otsuka’nın ellerinden çıkacak.

Ve son olarak, serinin müzikleri Japon korku oyunu Silenthill’in bestelerini yapan Akira Yamaoka tarafından üretilecek.

Eğer bir aksilik olmaz, serinin kaderi Cyberpunk 2077 gibi olmaz ise, Cyberpunk: Edgerunners 2022 senesinde Netflix üzerinden izlenebilecek.

Cyberpunk 2077 oyununu Steam ve Epic Games üzerinden 249 TL fiyat ile ön sipariş verebilir, Cyberpunk: Edgerunners için paylaşılan 2 dakikalık duyuru videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

– Reklamlar –