Ortalığı Yakıp Yıktığımız Oyun “Just Cause” Mobil Cihazlara Geliyor!

Ortalığı Yakıp Yıktığımız Oyun "Just Cause" Mobil Cihazlara Geliyor!

Sürekli çatışmanın içinde olduğumuz ve düşmanın bitmek bilmediği açık dünya aksiyon oyunu Just Cause, Just Cause Mobile adı ile mobil cihazlara geliyor! PC sürümleri Avalanche Studios tarafından geliştirilen oyunun mobil sürümü, yeni bir Square Enix ekibi tarafından geliştiriliyor ve oyun, GTA mobil oyunlarının aksine ücretsiz olarak piyasaya sunuluyor.

Güncel Haber: Just Cause mobil oyunu piyasaya sürülemeden iptal edildi. Just Cause’u yıllardır adam edemeyen, elindeki nimeti mundar eden Square Enix’den de bu beklenirdi. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Just Cause: Mobil, 2021’de iOS ve Android’e geliyor!

Just Cause serisi, sürekli her yeri yakıp yıktığımız, bir yerleri patlattığımız bir oyun serisi.

Just Cause: Mobile ise, hareketli Just Cause evreninde geçen ve mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir aksiyon-nişancı oyunu.

Fakat bu oyun bir devam oyunu değil ve bir port oyunda değil.

Oyunda bir adet hikaye modu, bir adet çok oyunculu mod ve 4 oyuncuya kadar Co-Op görevleri bulunuyor.

Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen, yüksek kalite grafikler, benzersiz hareket sistemi (paraşüt, kanat tulumu, kıskaç) ve sesli sohbet özelliğine sahip oyun, çok yakında hem Android, hem de İos platformuna geliyor.

Fakat şöyle bir kötü haberim var; oyunun mobil sürümünde kamera açısı tps yada fps değil, isometric perspective. Yani perspektif açıdan bakacağız olaylara.. Ben şahsen sevmem bu açıyı ama belki siz seversiniz?..

Just Cause Mobile‘in yeni bakış açısını ve bizi nasıl bir oyunun beklediğini daha iyi anlamak için hemen aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilir, oyuna dair yeni haber ve duyurular için oyunun resmi web sitesindeki formu doldurabilir yada Just Cause: Mobile sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

https://Twitter.com/JustCauseMobile
https://Facebook.com/JustCauseMobile

Benden şimdilik bu kadar.

Bakalım Just Cause Mobile’ı sevecek miyiz?