Paycell ile Yurt Dışından Türkiye’ye, Türkiye’den Yurt Dışına Para Transferi!

Paycell ile Yurt Dışından Türkiye'ye, Türkiye'den Yurt Dışına Para Transferi!

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketine bağlı bir platform olan Paycell, nihayet para transfer işine de el attı. Başlangıç için işlem ücreti de ödemeyeceğimiz bu yeni Paycell hizmetinin adı Paycell Money Transfer. Paycell Money Transfer ile ister yurt dışında olun, ister yurt içinde, Paycell uygulaması üstünden anında tanıdıklarınıza, sevdiklerinize veya para göndermeniz gereken kişilere Paycell güvencesi ile para transferi yapabiliyorsunuz.

PEKİ NASIL YAPIYORUZ? 

Yurt içinden yurt dışına veya yurt dışından yurt içine para gönderecekseniz yapacağınız şey şu;

  • Yurt içinde yaşayanlar Paycell uygulamasını telefonlarına kuracak,
  • Yurt dışında yaşayanlar Paycell Money Transfer uygulamasını telefonlarına kuracak,

>> Google Play’de Paycell
>> Apple Store’da Paycell
>> Google Play’de Money Transfer
>> Apple Store’da Money Transfer

  • Paycell veya Paycell Money Transfer’de daha önce üyeliğiniz yoksa platforma üye olacak,
  • Kimlik doğrulamayı tamamlayacak,
  • En son aşamada da Paycell uygulaması ana ekranındaki Yurtdışına Para Gönder,
  • veya Money Transfer uygulaması ana ekranındaki Send Money butonu transfer bilgilerini girerek para transferini gerçekleştireceksiniz.

Uluslararası Para Transferi

Paycell Money Transfer ile Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’tan Türkiye’deki sevdiklerinin Paycell kartlarına 7/24 uluslararası para transferi yapabilirsin.

Gün veya saat fark etmeksizin 27 farklı AB Ülkesi ve Birleşik Krallık’tan Türkiye’deki sevdiklerine para göndermek artık Paycell Money Transfer mümkün! Paycell Money Transfer ile yapacağın para transferleri dakikalar içinde ulaşır, uygun fiyatlı işlem ücreti ve kur oranlarıyla paran ve vaktin sevdiklerine ve sana kalır.

AB ülkeleri vatandaşı veya Birleşik Krallık vatandaşı olan/ Birleşik Krallık veya AB ülkelerinde ikamet eden/ geçerli Birleşik Krallık veya AB Ülkeleri Vizesi ve Birleşik Krallık veya AB ülkeleri alan koduna sahip cep telefonu numarası olan herkes Paycell Money Transfer Uygulamasının sunduğu hizmetlerden yararlanabilir.

Paycell Money Transfer ile yapacağın bağışlarda işlem ücreti yoktur. Paycell Money Transfer ile 31 Mart 2023 tarihine kadar yapacağın ilk uluslararası para transferinde işlem ücreti ödemezsin.

Bir günde işlem başına 2.000 Avro’ya kadar göndermek mümkündür. Kimlik doğrulama ve hesap seviyesine göre ayrılan iki farklı seviye bulunmaktadır.

SMART seviyesi, kimlik doğrulamanı ilk kez tamamlamanın ardından tanımlanır, ayda 5.000 Avro’ya ve yılda 12.000 Avro’ya kadar para transferi yapma hakkı verir.

LIBERTY seviyesi aylık veya yıllık limitinize ulaşmanız ile hesap seviyesi yükseltme başvurusu yapmanız ve ek doküman sağlamanız ile tanımlanır, ayda 6.000 € ve yılda 24.000 €’ya kadar gönderim yapmanızı sağlar.

Hesap seviyesinden bağımsız olmak üzere azami olarak günde 6, ayda 20 ve yılda 48 transfer yapabilirsiniz.

Paycell Dijital Cüzdan hesabını doğrulamanın ardından, Paycell Money Transfer uygulamasından Paycell kartına işlem başına ve günlük ₺75000, aylık ₺150000, yıllık ₺500000’ye kadar transfer alabilirsin.

Uygun ödeme yöntemleri;
Ödeme yöntemi: Visa / Mastercard kredi ve banka kartları, IBAN

İstediğiniz yerde/istediğiniz zaman!
Hafta sonları bile günün her saatinde 7/24 para gönderin ve alın. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, müşteri destek ekibimiz çevrimiçi ve çevrimdışı yardım için hazırdır.

Paycell Money Transfer web sitesi Türkçe bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Paycell Money Transfer website here for information in English.