LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Portal Silahı ile Mario Oynama Keyfi - oyun-indir

Yılların oyunu Mario ve Valve’nin efsane oyunlarından Portal‘ın harika harmanı, Mari0.. Hiç aklınıza gelir miydi Mario’nun elinde Portal silahı? Benim gelmezdi. Oynarken biraz vakit kaybettirebiliyor ama silahın kullanımına alıştığınızda en zorlu bölümleri iki atış ile halledebiliyor, seviyelerde hızla yol alabiliyorsunuz..

“Call of duty Black Ops 3, Gta 5 varken şimdi kim mario oynar?” diyebilirsiniz ama benim gibi nostalji meraklıları olduğuna ve bu değişik tecrübeyi tatmak isteyenlerinde olduğuna eminim. İşte istediğiniz o nostalji burada.

Oyun bildiğimiz Mario, ancak Mario karakterinin elinde Portal silahı var. Sol mouse tık ve sağ mouse tık ile işaretlediğiniz yerde geçitler açın, isterseniz düşmanları ortadan kaldırın, ister mario’nun ilerleyişini hızlandırın. Ayrıca oyunu severseniz ek haritalarda indirme imkanınız var. Oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilir, videodan oynanışa göz atabilirsiniz. Oyun Windows 10 64 bit sürümünde denenmiştir.

>> Oyunu İndirmek İçin Tıklayın.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 22 Ekim 2015 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019