LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Ppsx Uzantılı Belgeler İçin Ücretsiz PowerPoint Viewer - download-yazilari

Arkadaşıma lazım oldu biraz uğraştırdı tabi elime geçmişken ve test etmişken buraya da ekleyelim de bir daha gerekirse aramak durumunda kalmayalım dedim. Hem bu bahaneyle başka insanlarında işini görmüş oluruz..

Program başta ppsx olmak üzere aşağıda listesini verdiğimiz uzantıları açıyor malumunuz bilgisayarınızda office yazılımının 2003 versiyonu veya daha eskisi varsa bu formatları açamıyorsunuz bu yazılım sayesinde en azından görüntüleme sorununu halletmiş oluyoruz..

Yazılım microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır ve tekrar edelim “sadece dosyaları görüntülemenizi sağlar” yani dosyalarda düzenleme yapamaz üstüne kayıt giremezsiniz. Üstünde düzenleme yapamıyorsam işime yaramaz ki diyenler internetten full paket Microsoft Office paketi satın alabilir veya yine internetten ücretsiz Open Office yazılımını indirebilirler..

Program ppt, .pptx, .pptm, .pot, .potx, .potm, .pps, .ppsx ve .ppsm dosya uzantılarını desteklemektedir.

>> Powerpoint Viewer indir

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 15 Haziran 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


  YAŞAR AKSU 22 Kasım 2012, 16:24

  Merhaba,
  Powerpoint ppsx uzantılı sunuları açarken sorun yaşıyordum. Aramada sitenize ulaştım kolayca indirdim. Kurdum ama yine de açmadı… Ama siteniz çok faydalı olabilecek güzel çalışmalarınızı paylaşmışsınız. Teşekkür ederim. Selam ve güzel günler dileği ile… O sunuyu size de aktarmak istedim ama nasıl ulaştıracağım adresinizi bulamadım.
  Yaşar AKSU
  İnş.Yük.Müh.(İTÜ-1973)

  admin 23 Kasım 2012, 00:37

  @YAŞAR AKSU; Merhaba. Açamadığınız ppsx dosyasını admin@lordiz.com mail adresine gönderin bi bakayım duruma göre gmail adresinize geri dönüş yaparım.

  mavzer 19 Ocak 2014, 18:25

  açılmayan sayfadaki urlyi kopyalayıp başka motorlardan (enternet mozilla gibi ) indirebilirsiniz

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019