Pro Show Gold’da Videolardaki Reklamı Kaldırma

proshow gold Pro Show Gold'da Videolardaki Reklamı Kaldırma

Pro Show kullanıyorsunuz ve kayıt ettiğiniz videolarda reklam çıkıyor bu pro show’un demo yazılım kullananlara yaptığı bir uygulama, bu reklamdan kurtulmak için aşağıdaki anlatımı takip etmeniz yeterli…

Dikkat! Bu yazı 2008 yılında yayınlanmıştır ve şuan kullandığınız sürümde bazı farklılıklar olabilir.

Slaytlara eklenen reklamı kaldırma..

Programı ilk kurduğunuzda videolara reklam ekleniyor olacak bu “reklam ekleme” ayarını bir kereliğine kapatmanız gerekiyor..Onu da aşağıdaki resme bakarak yapabilirsiniz.. Aşağıdaki ayarı yapabilmeniz için programın demo değil full sürüm olması gerekir. Programı full sürüm yapmak için internette full pro show gold aratabilir veya uygulamayı yasal olarak satın alabilirsiniz..

Diyelim ki programı full sürüm yaptınız, şimdi üst menülerden Options‘a girin ve resimdeki bölümü bulup reklamın tikini kaldırın.. (Yazıyı yayınladığım sırada Pro Show’un epey eski bir sürümü vardı, zamanla yeni sürümler çıktıkça bu menülerde değişiklikler oldu. Bu nedenle sizin kullandığınız sürümde belki yeri farklıdır ancak sonuç olarak ya Options isimli bir menüde yada video kayıt menüsü altında yer alıyordur..)

reklamkaldirma Pro Show Gold'da Videolardaki Reklamı Kaldırma

Eğer Pro Show Gold Producer Kullanıyorsanız;

Videonuzu oluşturun, her şey tamam olduğunda üst menüden Create Output‘a tıklayın, video formatını seçin ve ardından açılan sayfada Shows sekmesinden reklamın tikini kaldırın.

pros1 zpsfadc1ad8 Pro Show Gold'da Videolardaki Reklamı Kaldırma

pros2 zpsc6bd6df8 Pro Show Gold'da Videolardaki Reklamı Kaldırma

pros3 zps3f018314 Pro Show Gold'da Videolardaki Reklamı Kaldırma

Unutmayın; Reklam tikini kaldırmak için yazılımı full sürüm kurmuş olmanız gerekiyor.