Siteniz İçin Ücretsiz HTML5 Saatler

Siteniz İçin Ücretsiz HTML5 Saatler

Aşağıdaki sitede çok güzel html5 saatler bulabilir, istediğinizi gömme kodları sayesinde sitenizde kullanabilirsiniz.. Siteye girdiğinizde sayfalar arasından sitedeki tüm html5 saatlere bakabilir, beğendiğiniz olursa altındaki embed kodu kullanarak sitenize, blogunuza yada herhangi bir html destekli sayfaya ekleyebilirsiniz..

>> 2021 Yılı Geldi, Flash Player Emekli Oldu!

Güncelleme: Bu yazımı yayınladığım zamanlar flash içerikler çok popülerdi fakat içinde bulunduğumuz zaman diliminde birçok geliştirici ve web tarayıcısı flash desteği vermiyor. Yani artık flash destekli saatleri değil, html5 tabanlı saatleri kullanmamız gerekiyor. Aşağıda bir adet kaynak paylaşıyorum fakat alternatif olarak Google’da “Html5 clock” araması yaparak da bir çok seçenek bulabilirsiniz.

>> HTML5 Saat Sitesine Git

Eski flash player embed kodu:

<embed pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" quality="high" allowscriptaccess="sameDomain" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" height="swf-yüksekliği" src="Flash saatin linki buraya" width="swf-genişliği" wmode="transparent" name="clock"/></embed>