Siteniz İçin Ücretsiz Flash Saatler

Siteniz İçin Ücretsiz Flash Saatler - web-master

Aşağıdaki sitede çok güzel flash saatler bulabilir, istediğinizi embed kodları sayesinde sitenizde kullanabilirsiniz.. Siteye girdiğinizde sayfalar arasından sitedeki tüm flash saatlere bakabilir, beğendiğiniz olursa altındaki embed kodu kullanarak sitenize, blogunuza yada herhangi bir html destekli sayfaya ekleyebilirsiniz..

Güncelleme: Yazı yayınlandığı tarihte flash çok popülerdi fakat içinde bulunduğumuz zaman diliminde birçok geliştirici ve web tarayıcısı flash desteğini bıraktı. Yani aşağıdaki siteden flash saatler alıp sitenize koyabilirsiniz fakat Chrome gibi, Safari gibi tarayıcılardan sitenize erişim sağlandığında saat görüntülenmeyebilir. Çünkü güncel tarayıcılarda flashların görünmesi için tarayıcıya izin verilmesi gerekmektedir. Alternatif olarak Google’da Html5 saatlerde arayabilirsiniz.

DİKKAT! Adobe, 2020 yılı itibari ile Flash’ın fişini çekmeye hazırlanıyor. Artık o tarihten sonra flash uygulamalar görüntülenemeyecek, web siteleri flash player kullanmayacak. Flash’ın yerini tamamen HTML5 alacak.

>> Flash Saat Sitesine Git

Eğer swf dosyasını kendi hostunuza atıp kullanacak olursanız, örnek embed kod:

<embed pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" quality="high" allowscriptaccess="sameDomain" align="middle" type="application/x-shockwave-flash" height="swf-yüksekliği" src="Flash saatin linki buraya" width="swf-genişliği" wmode="transparent" name="clock"/></embed>

>> W3 standardı uyumlu Flash Embed kodu