Tarım ve Çiftçi Kanalı “AGRO TV” Türksat Uydusundan Yayında!

Tarım ve Çiftçi Kanalı "AGRO TV" Türksat Uydusundan Yayında!

Köy tv, Çiftçi tv derken yeni bir tarım kanalımız daha oluyor. Ankara ve İstanbul’da ofisleri bulunan AGRO tv, 15 Aralık 2019 tarihinden itibaren Türksat uydusu üzerinden düzenli yayınlara başlıyor. Türksat uydusu, 12458 Dikey/V 30000 frekansından yayın yapacak olan kanalın diğer platformlarda yayın yapıp yapmayacağı, yapacak ise kanal numarasının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

>> Devlet Destekli “TARIM TV” Türksat Uydusunda!

Agro TV’nin yayına başlayacağı uydu frekansı ve yayına başlama tarihi Agro tv Facebook sayfasından şu duyuru notu ile paylaşılıyor;

Kamuoyuna Duyuru!

Saygıdeğer izleyicilerimiz, öncelikle memleketimize, tarıma ve çiftçimize hizmet etme anlayışıyla başlattığımız sürecin ilk adımını sizlerle paylaşmak isteriz.

15 Aralık Cumartesi gece 00.00’da yayın hayatımıza başlamış bulunacağız. Görselde yer alan frekans bilgileri üzerinden kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Bu kanal “Anadolu toprağında izi olan herkesin kanalı” olacaktır. Genç, liyakatli kadromuz ve deneyimli saha ekibimizle birlikte Türk tarımını dünyaya taşımak konusunda kararlıyız.

Heyecanımız ve azmimizle bu doğrultu da gereken tüm gayreti göstereceğiz.

“Bağımsız ve tarafsız” yayıncılık politikasıyla yayın hayatımıza başlamış olacağız.

Agro TV Türkiye

Saygılarımızla.

Agro TV’nin sosyal medya hesapları hali hazırda kullanımda iken, web sitesinin yapım aşamasında olduğu görülüyor. Yani ileride internet yayını olacaksa şuan için bunu bilemiyoruz. Fakat Agro TV Youtube kanalına baktığımızda test amaçlı canlı yayın yapıldığı görülüyor. Bu da, kanalın Youtube üzerinden de yayın yapabileceği anlamına geliyor.

Yeni tarım kanalı Agro tv’nin sosyal medya hesaplarına hemen aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

www.agrotv.com.tr
https://www.facebook.com/agrotvturkey
https://www.instagram.com/agrotvturkey/
https://www.youtube.com/channel/UCuOHzqOC54YR_Db4G5p1hXA