O sadece bir dublör ama gösteriyi çalıyor.
The Fall Guy 3 Mayıs’ta Sinemalarda.

——

O bir dublör ve dublör topluluğundaki herkes gibi o da bizim eğlencemiz için havaya uçuyor, vuruluyor, çarpılıyor, pencerelerden atılıyor ve en yüksek yerlerden düşürülüyor. Ve şimdi, neredeyse kariyerini sonlandıracak bir kazadan yeni çıkmış olan bu işçi sınıfı kahramanı, kayıp bir film yıldızının izini sürmeli, bir komployu çözmeli ve bir yandan günlük işini yaparken bir yandan da hayatının aşkını geri kazanmaya çalışmalıdır. Ne doğru gidebilir ki?

Gerçek hayattaki dublör ve yönetmen David Leitch’ten, Bullet Train, Deadpool 2, Atomic Blonde ve Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmlerinin gişe rekorları kıran yönetmeni ve John Wick, Kimse ve Şiddetli Gece’nin yapımcısı David Leitch’ten şimdiye kadarki en kişisel filmi geliyor. Yeni, komik, zorlu, yıldızlarla dolu, aksiyon dolu bir gerilim filmi ve aksiyon filmlerine aşk mektubu ve bunları yapan çalışkan ve az takdir edilen ekip: The Fall Guy.

Oscar adayı Ryan Gosling (Barbie, La La Land, Drive), bir yıl önce hem fiziksel hem de zihinsel sağlığına odaklanmak için işten ayrılan, savaş yaralı dublör Colt Seavers’ı canlandırıyor. Eski sevgilisi Jody Moreno’nun yönettiği, Altın Küre ödüllü Emily Blunt’un (Oppenheimer, Sessiz Bir Yer filmleri, Sicario) canlandırdığı mega bütçeli bir stüdyo filminin yıldızı kaybolur.

Filmin acımasız yapımcısı (Emmy ödüllü Hannah Waddingham; Ted Lasso), yıldız Tom Ryder’ın (Altın Küre ödüllü Aaron Taylor-Johnson; Bullet Train) ortadan kaybolmasını stüdyodan ve medyadan bir sır olarak saklamak için manevralar yaparken, Colt filmin en önemli performansını sergiliyor. Jody’nin gözüne tekrar girmeye çalışırken (sınırlı bir başarı ile) aşırı numaralar yapıyor. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem derinleştikçe Colt, kendisini herhangi bir gösteriden daha tehlikeli bir düşüşün eşiğine getirecek kötü niyetli, suç teşkil eden bir komplonun içinde bulacak.

1980’lerin popüler TV dizisinden ilham alan The Fall Guy’da ayrıca Winston Duke (Black Panther serisi) ve Akademi Ödülü® adayı Stephanie Hsu (Her Şey Her Yerde Hepsi Aynı Anda) yer alıyor.

Senaryosu Hobbs & Shaw senaristi Drew Pearce’a ait olan The Fall Guy’ın yapımcılığını Kelly McCormick (Bullet Train, Kimse, Atomic Blonde) ve 87North şirketleri için David Leitch üstleniyor; Ryan Gosling ve Guymon Casady (Game of Thrones, Steve) Jobs ve yakında çıkacak olan Ripley dizisinin baş yapımcısı) Entertainment 360 adına. Filmin baş yapımcılığını Drew Pearce, Entertainment 360’tan Geoff Shaevitz ve orijinal Fall Guy televizyon dizisinin yaratıcısı Glen A. Larson üstleniyor.

Web sitesi: http://www.TheFallGuyMovie.com

Haydi Paylaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir