LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Tr.gg BedavaSitem'de Adsense Reklamı Yayınlamak - web-master

Bu konuya aslında buradaki yazımda değinmiştim ancak bu konuyu herkes merak ediyor ve birçok arkadaşımızın konuyla alakalı pek bir bilgisi yok.. Bu nedenle burada ayrı bir konu açarak sizlere bu önemli konuyu iletmek istedim..

DİKKAT! Yazı, 3 Eylül 2008 tarihinde yayınlanmıştır ve erişim sağladığınız tarihte güncelliğini yitirmiş olabilir.

Gelelim konumuza; konumuz tr.gg uzantılı bedava-sitem.com hizmetinden faydalanarak açtığımız ücretsiz web sayfalarında Google Adsense hesabımızdan reklamlar yayınlayarak para kazanmak..

Bu konuda internette kesin bir bilgi olmamasına rağmen bedava-sitem.com forumunda birkaç yazıda rastlayacağımız bilgi “şimdilik bedava-sitem.comda reklamlarınızı yayınlayamayacağınız”..

Bu konudan daha önemlisi reklamlarınızı sitenize eklediğinizde doğacak sorundan ötürü hem tr.gg sitenizi hemde Google Adsense hesabınızın iptali..

Eğer amacınız Google reklamından para kazanmaksa size https://www.blogger.com dan blogspot.com uzantılı blog sayfası açmanızı öneririm, ama sakın bedava-sitem.com sayfanıza adsense reklamı eklemeyin..

>> Web Tasarım ile Uğraşanlar için Faydalı Bağlantılar

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 3 Eylül 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  Erci 16 Haziran 2015, 19:58

  pazaryerimarket.com ben alışveriş sitesi kurdum reklam yapmak için yada trafik çekmek için öneriniz olur mu ?

  admin 16 Haziran 2015, 23:30

  @Erci; Hayırlı olsun. N11.com gibi platformlara dahil olabilir, Adwords yada Facebook'da reklamınızı yayınlatabilir, Facebook sayfası oluşturup yarışma düzenleyebilir yada hitli sitelere ücreti ile tanıtım yazısı verebilirsiniz. 

  Ali HAN 23 Eylül 2016, 19:55

  Arkadaşımın yerel haber sitesi var benim de doğrulanmış adsense hesabım var. Arkadaşımın haber sitesine reklam kodumu nasıl yerleştirebilirim ya da daha kısa yoldan adsense hesabıma siteyi nasıl ekleyip otomatik o sitede reklamların yayınlanmasını sağlayabilirim.

  Lordiz 24 Eylül 2016, 23:35

  @Ali HAN; Arkadaşınızın haber sitesi hangi sistemi kullanıyorsa reklam yerleşimini ona göre yapacaksınız. TR.GG ise veya Blogspot ise ondan yardım almanız gerek. Özel host ve scripti var ise, google.com/adsense sayfasına gmail hesabınızla girip reklam kodu oluşturacak, reklam kodunu arkadaşınıza vereceksiniz. Kendisi de reklam kodunu sitenin scriptine gömecek.

  soru 05 Aralık 2016, 15:08

  bedava siteme yani hiç atıl mıyormu reklam para kazanmak için

  Lordiz 05 Aralık 2016, 16:18

  @soru; Yazımı 2008 yılında yayınladığım da durum öyleydi ama şuanda değişiklik var mı? Bilmiyorum. Genelde free hesap sağladıkları için reklamı onlar yayınlıyor ve parayı onlar kazanıyordu. Reklam kazancı için blogspot + kişisel domain + adsense öneririm.

  isacotur blog 29 Aralık 2016, 22:57

  Bedavasitem.com kullanıp sitesine reklam eklemek isteyenler için onay veren bazı siteler var bunu sitemizde detaylıca yazdım. sizde google “isacotur bedava siteme reklam veren siteler” şeklinde taratarak makaleme ulaşabilirsiniz

  isacotur 03 Eylül 2017, 19:55

  Son zamanlarda web sitemde artan hitimi paraya çevirmek için bir çok reklam yayıncına başvurdum.Bunların bir çoğundan onay yerine red verdi.Bende bunu bir makale ile sizlerle paylaşarak anlatma ihtiyacı hissettim.

  isacotur.tr.gg/Bedava-Siteme-Hangi-Reklam-Yayincisi-Onay-Verir.htm

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019