Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC’si 399 TL Fiyat ile Satışta!

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC'si 399 TL Fiyat ile Satışta!

Cyberpunk 2077, harika bir oyun, harika bir açık dünya fakat ne sorunları bitti, ne de geliştirici Cdprojekt oyununu hak ettiği noktaya getirebildi.. Zaten oyunu gecikmelerle, erteleye erteleye satışa sundular, sonra güncellemeler gecikti ve her güncellemede oyun hala biraz eksik kaldı. Bir süredir merakla beklediğimiz genişleme paketi Phantom Liberty’de aynı şekilde biraz gecikti ama nihayetinde 26 Eylül 2023 itibari ile dlc satışa sunuldu.. Fakat biraz pahalı!

>> Cyberpunk 2077 2.0 Güncellemesi Yayınlandı! 

Phantom Liberty DLC’sinin Satış Fiyatı 399 TL!

Evet, doğru okudunuz 399 TL. Halbuki oyunu ilk satışa çıktığında 180 TL’ye satın almıştım. Gelin görün ki ülkemizde Dolar’ın Türk Lirasını parça pinçik ediyor olması bizlerinde ceplerini parçalıyor. Ayrıca Dolar kurunun bir sene içinde 30 TL üstüne çıkma ihtimalini hesaba katarsak, dlc’nin bir süre sonra 500 TL’yi geçmesi hiç de şaşırtıcı olmayacak.

DLC şuan itibari ile Steam, Epic Games, Gog.com, Xbox  için Microsoft Store ve Playstation için PS Store’dan satın alınabiliyor. Dlc indirme boyutu 35 GB! Peki bu dlc oyuna neler katıyor?

• Yeni bir bölge “Dogtown”.
• Yeni bir hikaye.
• Yeni karakterler (İdris Elba)
• Yeni araçlar ve silahlar.

https://www.cyberpunk.net/tr/en/buy?s=03

Cyberpunk 2077 DLC’si Phantom Liberty! 

Açık dünya aksiyon macera RYO Cyberpunk 2077’nin yeni Phantom Liberty genişleme paketiyle casusluğun ve gerilimin tadını çıkarın. Yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanının yörüngedeki uzay aracı, Night City’nin en ölümcül bölgesinin göklerinde vurulduğunda başkanı kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Kiralık siber haydut V rolünü üstlenin ve casusluk ile politik entrikaların birbirine karıştığı olaylar zincirini derinlemesine inceleyin, karaborsadaki paralı askerlerin acımasız dünyasının en üst yetkililerinin dâhil olduğu bir hikâyeyi açığa çıkarın.

Kavgaya her an hazır askerlerin yönettiği ve despot bir liderin kontrolü altındaki şehrin içinde bir şehir olan İtyaka’ya sızın. YABD ajanı Solomon Reed’in (Idris Elba) yardımı ve Johnny Silverhand’in (Keanu Reeves) desteği ile sadakatin yok sayıldığı bağlantıları açığa çıkarın ve gözü kara dolandırıcılarla, esrarengiz ağ gezerler ile ve gaddar paralı askerlerle dolu, raydan çıkmış bir dünyada hayatta kalmak için tüm yeteneklerinizi sergileyin. Yeni nesil donanımın gücüyle geliştirilen Phantom Liberty, yepyeni oynanış mekanikleri, heyecandan yerinizde duramayacağınız kurye işleri, kısa süreli işler ve görevlerin yanı sıra, özgürlük ve sadakatin bir bedeli olduğunu göreceğiniz nefes kesici bir ana göreve yer veriyor.

Yeni genişleme paketi Phantom Liberty’den resmi tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

>> Phantom Liberty Müzik Yarışmasının Kazananları Açıklandı!