Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC’si Yakında Geliyor!

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC'si Yakında Geliyor!

Cyberpunk 2077, harika bir oyun, harika bir açık dünya fakat ne sorunları bitti, ne de geliştirici Cdprojekt oyununu hak ettiği noktaya getirebildi.. Zaten oyunu gecikmelerle, erteleye erteleye satışa sundular, şimdi de güncellemeler gecikiyor. Bir süredir merakla beklediğimiz genişleme paketi de sanırım yine gecikecek..

Fakat Cdprojekt’in bir sürprizi var!

Oyuna yeni  görevler, silahlar ve giysiler ekleyen, ayrıca bazı düzeltmeler ile iyileştirmeleri içeren Patch 1.6 güncellemesi şuan itibari ile yayında.

Detaylarına aşağıdan ulaşabileceğiniz güncelleme, yukarıda da belirttiğim gibi oyuna performans iyileştirmeleri ve yeni görevler, eşyalar, silahlar ekliyor. Fakat başlıkta adı geçen Phantom Liberty hikaye genişlemesi, bu güncelleme paketi içinde yer almıyor.

Ayrıca DLC’nin ücretsiz değil, oyundan hariç para ile satılacak olması, oyun hayranlarını pek de mutlu etmişe benzemiyor. Ve ne zaman yayınlanacak? fiyatı ne kadar olacak? bilmiyoruz..

Tek bildiğimiz şey, henüz üstünde çalışıyor oldukları..

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’den Bir Fragman!

Cyberpunk 2077 geliştirici ekibi, bugün bir Twitch etkinliği düzenledi ve bu etkinlikte hem Cyberpunk 2077 anime dizisi Cyberpunk: Edgerunner için, hem de beklenen patch 1.6 için bilgiler paylaştılar. Ayrıca oyuna yeni bir hikaye genişlemesi, yeni ortamlar ve yeni karakterler katacak olan Phantom Liberty’den de kısa bir teaser paylaştılar.

Teaser’dan anladığım kadarı ile oyun farklı bir hikayeye geçiş yapıyor ve sanırım Amerika başkanına suikast düzenleniyor. Sonrasında da ortalık karışıyor. Fakat hikayenin detaylarını şimdilik bilmiyoruz.

Tam tarih Ocak 2023 mü? yoksa Aralık 2023 mü? Henüz onu da bilmiyoruz. Bilsek de bu tarihte bir erteleme yaşanacak mı? Belli değil.

İnşallah beklediğimize değer..

>> Phantom Liberty Müzik Yarışmasının Kazananları Açıklandı!

– Reklamlar –

adbanner