Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 2023’de Geliyor!

cyberpunk2077 enucuz enuygun fiyat satinal - Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 2023'de Geliyor!

Cyberpunk 2077, harika bir oyun, harika bir açık dünya fakat ne sorunları bitti, ne de geliştirici Cdprojekt oyununu hak ettiği noktaya getirebildi.. Zaten oyunu gecikmelerle, erteleye erteleye satışa sundular, şimdi de güncellemeler gecikiyor. Bir süredir merakla beklediğimiz genişleme paketi de sanırım yine gecikecek..

Fakat Cdprojekt’in bir sürprizi var!

Oyuna yeni  görevler, silahlar ve giysiler ekleyen, ayrıca bazı düzeltmeler ile iyileştirmeleri içeren Patch 1.6 güncellemesi şuan itibari ile yayında.

Detaylarına aşağıdan ulaşabileceğiniz güncelleme, yukarıda da belirttiğim gibi oyuna performans iyileştirmeleri ve yeni görevler, eşyalar, silahlar ekliyor. Fakat başlıkta adı geçen Phantom Liberty hikaye genişlemesi, bu güncelleme paketi içinde yer almıyor.

Cyberpunk 2077: Edgerunner Twitch Yayını!

Cyberpunk 2077 geliştirici ekibi, bugün bir Twitch etkinliği düzenliyor ve bu etkinlikte hem Cyberpunk 2077 anime dizisi Cyberpunk: Edgerunner için, hem de beklenen patch 1.6 için bilgiler paylaşıyor. Ayrıca oyuna yeni bir hikaye genişlemesi, yeni ortamlar ve yeni karakterler katacak olan Phantom Liberty’dende kısa bir teaser paylaşılıyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi daha önce oyun farklı bir hikayeye geçiş yapıyor ve sanırım Amerika başkanına suikast düzenleniyor. Sonrasında da ortalık karışıyor. Fakat hikayenin detaylarını şimdilik bilmiyoruz.

Patch 1,6 şuan yayında fakat Phantom Liberty hikayesi genişlemesini tadımlamak için 2023 senesini beklememiz gerekiyor.

Tam tarih Ocak 2023 mü? yoksa Aralık 2023 mü? Henüz onu da bilmiyoruz. Bilsek de bu tarihte bir erteleme yaşanacak mı? Belli değil.

İnşallah beklediğimize değer..

– Reklamlar –

adbanner