Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl Marşları “Sen Rahat Uyu, Parla, Türkiye 100”

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl Marşları "Sen Rahat Uyu, Parla, Türkiye 100"

Büyük bir ekonomik kriz ve tüm dünyanın huzurunu tehdit eden savaşların gölgesinde, karışık bir coğrafyanın tam ortasında yüz yaşına giriyor bizim güzel Cumhuriyetimiz. Ama çok şükür, düşmanlarının hayallerini boşa çıkarıp, Atatürk’ün izinden ayrılmadan yoluna devam ediyor Cumhuriyet ağacımız! İnşallah, nice 100 yıllara!

Hepinizin Cumhuriyet bayramı ve Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılı kutlu olsun!

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına Özel 3 Harika Marş!

Cumhuriyetimiz 100 yaşında! Bu özel dönüm noktası tabi ki harika bir marş ile taçlandırılmalıydı ve sanatçılarımız sağ olsunlar, bir değil, tam 3 adet harika marş besteledi, seslendirdiler..

Marşlardan ilki sevgili Tarkan’a ait, adı Sen Rahat Uyu..

Diğeri rap sanatçısı Norm Ender’e ait, marşın adı Parla.

Üçüncüsü ve diğerleri kadar harika olanı ise, söz ve müziği Azerbaycanlı piyanist Turan Manafzade’ye ait olan Türkiye 100.

Üçü de ayrı güzel olan bu marşlar, bir tarihe şahitlik ediyorlar. Belki bizler bu dünyadan göçüp gittiğimizde dahi hatırlanacak, bilinecek ve bugünleri temsil edecekler.

Eğer sizde yeni marşlarımızı beğendiyseniz, hemen aşağıdaki bağlantıdan mp3 formatlı hallerini indirebilir ve telefonunuzda, bilgisayarınızda dinleyebilirsiniz.

>> 100. Yıl Marşları – Tek Link

Marşlarda telif sorunu yaşayacağımı sanmıyorum fakat özel bir durum varsa, iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz. Yazımın giriş görseli de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne aittir, kendilerine ayrıca teşekkür ederim.