Türkiye’den Yurtdışına Para Transferinin Yeni Yolu “TransferGO”

yurtdisina para transferi transfergo - Türkiye’den Yurtdışına Para Transferinin Yeni Yolu "TransferGO"

Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo, 2021 yılı için önüne önemli hedefler koydu. TransferGo, bu doğrultuda ilk büyük adımını elektronik para ve ödeme hizmetleri alanının lider firmalardan Birleşik Ödeme ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle atıyor. Gerçekleştirilen iş birliğiyle, Avrupa’dan TransferGo hizmetleriyle Türkiye’ye gerçekleştirilen para transferlerinin yanı sıra, Türkiye’den de dünyanın birçok ülkesine para transferi yapma imkanı hayata geçiriliyor.

Yeni hizmet, özellikle yurt dışındaki aile fertlerine veya orada okuyan çocuklarına güvenli, hızlı ve basit şekilde para transferi gerçekleştirmek isteyen müşterilerin hayatını kolaylaştıracak. Ayrıca yine yurt dışından yapılan alışverişlerde de bu hizmet kullanılabilecek.

Para transferleri, 6.99 TL ücretle ertesi gün teslimat veya 9.99 TL ücretle gün içinde teslimat seçenekleriyle yurt dışındaki alıcıların hesabına ulaştırılacak.

>> TransferGO’ya Kayıt Olmak için..
>> TransferGO Android Uygulaması
>> TransferGO Apple Uygulaması

TransferGo nedir?

TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir.

TransferGo ile yurt dışına para göndermek güvenli mi?

TransferGo, FCA (Mali Tutum Otoritesi) tarafından denetlenen ve işlemleri HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) tarafından kontrol edilen lisanslı ve yetkili bir ödeme kuruluşudur (referans no: 600886). Başka bir deyişle herhangi bir ticari bankayla aynı güvenlik standartlarını sunar.

TransferGo ile hangi ülkelere para gönderebilirim?

TransferGo ile şu ülkelere para transferi yapabilirsiniz;

ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, ,Danimarka, Endonezya, Estonya, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Katar, Kenya, Kıbrıs, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Martinik, Meksika, Monako, Nepal, Nijerya, Norveç, Pakistan, Polonya, Portekiz, Reunion, Romanya, Rusya, San Marino, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tayland, Ukrayna, Umman, Yeni Zelenda, Yunanistan.

Yurtdışından Türkiye’ye transfer alabilir miyim? 

Yukarıdaki ülkelerin hepsinden Türkiye’ye transfer yapabilir / alabilirsiniz.

Herhangi bir limit veya kimlik doğrulama var mı?

TransferGO hizmetini kullanmaya başladığınızda eğer ilk transferiniz 10000 TL üzerinde bir rakam ise veya ikinci kez hizmeti kullanacaksanız 1 seferlik kimlik doğrulama yapmanız gerekmektedir. Ayrıca yüksek miktar gönderimlerde adres doğrulama da istenebilir. Bu bilgiler ve detaylar için hello@transfergo.com adresine posta gönderebilir veya aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz.

https://support.transfergo.com/hc/tr/articles/206284565-Documents-and-why-we-need-them
https://support.transfergo.com/hc/tr/articles/205577029-Identity-Documents-
https://support.transfergo.com/hc/tr/articles/206284545-Proof-of-Address-Documents

Kimlik doğrulama için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. Kimlik doğrulama sayfasında İngilizce bilgiler yer almakta, bu nedenle yabancı dil bilmeniz yada Google Translate‘i kullanmanız gerekebilir. (Kimlik olarak pasaport, kimlik kartı ve sürücü belgesi kabul ediliyor.)

TransferGo ile para transferi yapmak ne kadar sürüyor?

  • Standart gönderim süresi ödemenin alınmasının ardından bir sonraki iş günüdür.
  • Hızlı gönderim seçeneğinde ise paranız depozitonun yatırıldığı ülkeye bağlı olarak 30 dakikadan daha kısa bir sürede teslim edilir.

(ABD, Avustralya, Bulgaristan, Kanada, İsviçre, Çekya, Hong Kong, İsrail, Meksika ve Güney Afrika transferleri 1 gün daha uzayabilir.)

Bir şirketim var, TransferGo ile para gönderebilir miyim?

Küçük veya orta ölçekli işletmeler yurtdışına para gönderimleri için TransferGO’nun Business sayfasını kullanabilirler.

https://www.transfergo.com.tr/tr/business

TransferGO yardım ve destek talepleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

– Reklamlar –