LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Türkiye'nin Tek Kore Müzikleri Radyosu "K-POP" - muzik-kutusu, cep-telefonu-teknoloji-haber

Kore müziklerini sever misiniz bilmiyorum ama ben Güney Kore yapımı (Samsung marka ürünlerde dahil) her şeyi çok seviyor ve sık sık K-Pop dinliyorum. Uzun zamandır da TeknoTV sitem altında Kore müziğinden en iyi parçaları arşiv niteliğinde paylaşıyorum. Fakat ne iştir, 2016 yılında kurulan K-Pop radyosundan yeni haberdar oluyorum?!. 

Evet, 2016 yılında K-POP isimli bir radyo kurulmuş ve Radyonom üzerinden 7/24 Kore müzikleri çalıyormuş. Eğer sizde benim gibi daha önce duymadıysanız, kesinlikle şimdi bir şans vermeniz gerekiyor. Tabi kotalı internet kullanıyorsanız dikkat edin! Kotasız internet kullanıyorsanız da hemen Radyonom uygulamasını indirin yada Radyonom web sitesini ziyaret edin.

GÜNCELLEME! RADYONOM KAPATILDI ve DOĞAL OLARAK BÜNYESİNDEKİ ÇOĞU RADYODA ARTIK YAYINDA DEĞİL. ALTERNATİF KPOP RADYOLARI İÇİN KPOP RADIO UYGULAMALARINA VE KPOPWAY RADIO WEB SİTESİNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

>> Kpop Radio Google Play
>> Kpop Radio AppStore
>> KpopWay Radio

Radyonom’un kapatılması sonrası K-POP Radyo ile birlikte tarih olan diğer radyolar..

Radyonom altındaki tüm radyolar; K-POP, Mikser, Hit Play, Kafam, Türk Pop, Popcorn, Radyo Cazz, Mazi, Türk Rock, Türkü Evi, Radyo Nağme, Dancefloor, Lovely, Max Lounge, Goldies, Latin, Jukebox, Rock Cafe, Zet Zet, Türk Rap, Sultan, Klasik, Radyo D&R

Youtube üzerinden 7/24 canlı yayın yapan Kore TV kanalları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.teknotv.net/etiket/kore-tv

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 13 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019