LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

TYT TÜRK Yayında! TYT TÜRK Güncel Uydu Frekansı! - basin-medya

Son dönemde tv sektörü çok hareketli. Bir yandan yeni kanallar (Dmax, Haber Global, EkoTürk, Woman tv, KRT tv) yayına başlıyor, diğer yandan kaliteli gördüğümüz kanallar (Sony Channel, Sony Mutfak, Fil tv) yayınlarına son veriyor. Bu hareketlilik içinde şimdi yeni bir tv kanalı daha kuruluyor, bu kanalın adı; TYT Türk.. TYT Türk’ün açılımı ise Türkiye’nin Yeni Televizyonu.

12034 Dikey/V 27500 frekansından yayına başlayacak kanalın 5 Ağustos 2019 tarihinde yayına başlaması planlanıyor. Başlangıçta SD yayın yapacak olan kanal, bir süre sonra tüm platformlarda HD yayın yapacak. Bu sebeple şimdilik sadece SD yayın frekansını biliyor, Digitürk, Teledünya, Tivibu, Kablo tv, Turkcell Tv+ gibi platformlardaki yayın bilgilerini bilemiyoruz.

TYTTÜRK düzenli yayınlara başladı!

TYT Türk, yayına başladığında genel içerikte yayın yapacak ve ulusal yayın yapan diğer kanallara kaliteli bir alternatif olacak. Kanalda haber, spor, belgesel, magazin, yemek tarifleri, dizi, film, teknoloji, yani ne ararsanız olacak.

Kanalın tanıtım videosunu, yayın bilgilerini, internet sitesi ve sosyal medya sayfalarının bağlantılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Türksat Frekansı: 12034 Dikey/V 27500
Dsmart: Açıklanmadı
Digitürk: Açıklanmadı
Teledünya: Açıklanmadı
Kablo Tv: Açıklanmadı
Turkcell TV+: Açıklanmadı

Web Sitesi: http://tytturk.com/
Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/tytturk
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/TYT-TÜRK-1781454435210972/
İnstagram Hesabı: http://www.instagram.com/tytturk

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 6 Aralık 2018 tarihinde yayımlanmıştır.


  Elvan Gündoğan 02 Şubat 2019, 15:57

  13 Şubat – 6 Nisan 2019

  Ufuk 10 Mart 2019, 02:46

  Kasım ayında sanki kanal ha bugün ha yarın açılcak gibi vtr yayınladılar fakat üstünden aylar geçti hala ses seda yok . Birde kanalın logosu 12095 H frekansinda yayın yapan TVT ye çok benziyor . Kanal açılınca o logoyu kullanırsa muhtemelen iki kanal arasında logo krizi yaşanır .

  Lordiz 10 Mart 2019, 13:09

  @Ufuk; Yayına başlarsa logo işini hallederler ama daha kanal yok ortada. Belki seçim sonrasını bekliyorlardır.

  Bahadır 27 Mayıs 2019, 01:27

  300 adet TV kanalı var, izlediğimiz 1-2 tane. Önce kanal patronları adam olsun, siyasi taraf olmasın. Sonra kanal çalışanları işlerini adam gibi yapsın. Saçma sapan yüzlerce kanal, ne gereği var Allah aşkına.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019