LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Son Sürüm Yandex Tarayıcısı İndir - download-yazilari

Yandex, Türkiye’deki internet kullanıcıları için özel olarak yerelleştirdiği ve bu anlamda bir ilk teşkil eden internet tarayıcısı Yandex.Browser’ı hizmete sundu. Yeni tarayıcı, 27 Kasım akşamı The Game’de, Türkiye internet sektörünün tanınmış ismi M. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen lansman etkinliğinde tanıtıldı.

Chromium Temelli Tarayıcı

Chromium açık kaynak kodlarını kullanan yani Google hizmeti Chrome tarayıcısından uyarlanan Yandex Browser, hızını Chrome’dan alıyor ve bazı özel geliştirmeler ile Chrome’a rakip olmayı hedefliyor. İlk izlenimlerim tarayıcının gayet iyi olduğu yönünde ayrıca ilk kurulumda Firefox tarayıcımdaki yer imleri ile kayıtlı şifreleri otomatik alması da çok hoşuma gitti.

>> Yandex Tarayıcıyı İndir

Tarayıcıyı denemek yada aktif olarak kullanmak isteyenler yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

Son Sürüm Yandex Tarayıcısı İndir - download-yazilariFavori Yer İmleri (Sık Kullanılanlar) Çubuğunu Aktif Etme

Firefox, Chrome ve İnternet Explorer’dan alışık olduğumuz sık kullanılanlar yada favori yer imleri çubuğunu Yandex Browser’da aktif etmek için ayarlar menüsüne girmeniz ve aşağıda resimle gösterdiğim seçeneği işaretlemeniz gerekiyor. Normal şartlarda diğer tarayıcılarda bu çubuğu aktif etmek daha kolay iken Yandex’te böyle uğraşmanız gerekiyor ama bir sonraki güncellemelerde bunun daha kolaylaştırılacağını düşünüyorum.

Sağ üstteki dişli simgesinden Ayarlar’a ulaşın.

Son Sürüm Yandex Tarayıcısı İndir - download-yazilari Favoriler Panelini Göster seçeneğinde Her Zaman seçeneğini seçin. Hepsi bu.

Son Sürüm Yandex Tarayıcısı İndir - download-yazilari

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 28 Kasım 2012 tarihinde yayımlanmıştır.


    redvelvet 12 Nisan 2014, 17:18

    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019