LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Alternatif Overwatch Mobil Oyunu "Ace Force" [Beta] - oyun-indir

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch, satışa çıktığı 2014 yılından beri sağlam iş yapan oyunlardan birisi. Piyasada pek bir benzerini göremediğimiz ve 100 TL üstünde bir fiyatla satılmasına rağmen büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, buna rağmen henüz resmi bir mobil sürüme sahip değil. Fakat bu durum alternatif bir oyun ile değişecek gibi görünüyor!

Overwatch Benzeri Oyun “Ace Force”

Overwatch’e alternatif bir oyun geliyor. Hemde ona baya benziyor.. Onun adı Ace Force..

Oyun, birçok kaliteli mobil oyunun yapımcısı Tencent Games tarafından geliştiriliyor ve şuan Çin’de beta sürüm olarak oynanabiliyor. Bu nedenle oyunun Google Play bağlantısı yada apk indirme seçeneği mevcut değil. Sadece oyunun web sitesinden oyuna ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Onun içinde Çin sosyal medya hesaplarında üyeliğiniz olacak.

Bu nedenle biraz beklememiz gerekiyor.. Sonrasında oyuna kavuşacağız.

Evet, birebir Overwatch değil. Ancak anime stili grafikleri, karakterlerin yetenekleri, oyunun haritaları ve modları doğrudan “ben Overwatch mobile olmalıyım!!” diye bağırıyor.

Oyunun beta aşamasından ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil ve Türkiye’den de erişime açılacak mı? Büyük çabalar sarf etmeden oynayabilecek miyiz? şimdilik bilmiyorum. Fakat Overwatch için böyle bir alternatifin geliyor olması, bu oyunun mobil bir oyun olması ve ücretsiz olması harika.

Oyuna dair kısa tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve oyun yayımlandığında indirme bağlantılarını videonun devamında bulabilirsiniz.

>> Ace Force APK İndir

(Oyun henüz önkayıt aşamasında. Aynı isimli farklı oyunlar var ancak bu oyunun bir apk dosyası mevcut değil.)

İnşallah oyun ülkemizden de Türkçe yada İngilizce arayüz ile erişime açılır ve Overwatch eğlencesini mobil cihazlarımızda yaşayabiliriz.

Not: Konuyla alakalı gelişme olursa yazımda güncelleme yapacağım.

Bir Başka Alternatif: Heroes Unleashed! 

Ace Force çok güzel fakat henüz final sürümde değil. Bu sebeple riske girmek istemeyenler ve yazımdan eli boş gidecek olanlar için bir alternatif mobil oyun daha paylaşmak istiyorum. Oyunun adı Heroes Unleashed. Yeni bir oyun değil fakat ülkemizde çok bilinmiyor. Oyunun tarzı moba fps. Bölgenizi koruyorsunuz, karşı takıma saldırıyorsunuz vs.. Bu oyunda, birebir bir Overwatch olmasa da ucundan azıcık Overwatch mobil tadı verebiliyor. Ve oyun beta sürümde felan değil.

Google Play ya da Apple Store bağlantılarından indiriyor, oynamaya başlıyorsunuz. İyi eğlenceler!

>> Google Play’de Heroes Unleashed

>> Apple Store’da Heroes Unleashed

>> Tencent, League of Legends Mobil Sürümünü Geliştiriyor!

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 5 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019