Battlefield 2042 4. Sezon “On Birinci Saat” Güncellemesi Yayınlandı!

Battlefield 2042 4. Sezon "On Birinci Saat" Güncellemesi Yayınlandı!

2021 senesinin sonunda yayınlanan ve çıkış yaptığı ilk 1 sene yerden yere vurulan topyekün savaş oyunu Battlefield 2042, sınıf sisteminin geri dönmesinin ardından dördüncü sezon ile güç kazanmaya devam ediyor. Dördüncü sezonun başlangıcı olan 28 Şubat güncellemesi, 7.3 gb boyuta sahip ve bu güncelleme ile oyuna yepyeni bir harita, yeni bir uzman, yeni bir savaş aracı ve yepyeni silahlar ekleniyor. Güncelleme, şuan oyunun satıldığı tüm platformlardan indirilebiliyor. Yeni sezona ait resmi oynanış fragmanını ve güncelleme detaylarını yazı sonunda bulabilirsiniz.

>> Battlefield 2042 5. Sezon Güncellemesi “Yeni Şafak”

Battlefield 2042 4. Sezon "On Birinci Saat" Güncellemesi Yayınlandı!

Seçkin manganızı toplayın ve Battlefield 2042 – 4. Sezon: Eleventh Hour‘da sınıf tabanlı savaşın geri dönüşünü deneyimleyin.

Güney Afrika’nın yakın mesafe kargaşası için ideal, kurak, kayalık bir savaş alanı olan yeni harita Flashpoint‘e hükmedin. Keşif Uzmanı Camila Blasco olarak konuşlanın ve X6-Sızma Cihazı ile düşmanın planlarını bozarak manganızı tespit edilemez ve durdurulamaz hale getirin.

CAV-Brawler aracıyla kaosu serbest bırakın ve kompakt, stoksuz Super 500 av tüfeği, RM68 saldırı tüfeği ve yüksek güçlü RPT-31 LMG ile ölümleri artırın.

Güncelleme detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun güncel Steam satış fiyatı 600 TL, indirimlerde düştüğü fiyat 200 TL, ayrıca EA Play’e aylık 40 TL ödediğinizde oyunu 1 ay boyunca sadece 40 TL’ye oynayabiliyorsunuz.

>> Battlefield 2042; Satın Almaya Değer Mi?