Uğur Dündar’ın Yeni TV Kanalı BİZİM TV, Yakında Yayında!

Uğur Dündar'ın Yeni TV Kanalı BİZİM TV, Yakında Yayında!

Birkaç gün içerisinde yeni bir tv kanalı yayın hayatına başlıyor.. Öncelikle Youtube üzerinden yayına başlayacak, sonrasında Türksat uydusu üzerinden yayınlara başlayacak olan kanalın adı “BİZİM TV“. Bizim tv, Halk tv’den ayrılan gazetecilerinde dahil olduğu bir grup tarafından kuruluyor ve bu kanalı Uğur Dündar başta olmak üzere birkaç tanınmış, sevilen gazeteci daha destekliyor. Fakat kanalın duyurusunu ilk olarak Uğur Dündar yaptığından, herkes yeni tv kanalının Uğur Dündar’a ait olduğunu sanıyor. Ancak durum öyle değil.

Yeni bir kanal geliyor evet, ama kanalın belli bir sahibi yok.

Bizim tv’de program yapacak olan gazeteciler ve Bizim tv’ye konuk olarak destek verecek isimler var.

Uğur Dündar, Barış Yarkadaş, Şaban Sevinç, Semra Topçu, Oya Lale Özan Arslan, Oktan Erdikmen, Rahmi Aygün..

BİZİM TV UYDU FREKANSI!

Genellikle haber içerikli yayınlar yapacak olan kanal, 5 Ağustos Pazartesi tarihinde Youtube üzerinden yayınlarına başlayacak ancak henüz bir uydu frekansı açıklanmadığı, yayın lisansı alınmadığı için Türksat üzerinden ne zaman yayınlara başlayacağını bilmiyoruz. Yani elimizde henüz bir uydu yayını, yayın frekansı yok. Fakat ilerleyen süreçte uydu yayınlarına başlama planları olduğu için 2019 senesi bitmeden uydu üzerinden de yayınlara başlayacağını tahmin ediyorum.

Sonuç olarak; Bizim tv’yi 5 Ağustos itibari ile Youtube kanalı üzerinden izleyebilecek ve kanal Türksat uydusundan yayına başladığında güncel uydu frekansını bu yazı altında bularak, tv üzerinden de Bizim tv’yi izlemeye başlayabileceksiniz.

Henüz internet ve uydu üzerinden canlı yayınlar başlamadı!

youtube.com/bizimtvcomtr

https://twitter.com/bizimtvcomtr

Bakalım planlar tutacak mı ve Bizim tv uydu üzerinden düzenli yayınlarına başlayabilecek mi? Yeni kanalımız hayırlı olsun.