LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

The 100, 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor? 7. Sezon Final Mi Olacak? - basin-medya

The 100, kitap serisini beğenerek (ve her kitabı heyecanla hemencecik 1 günde) bitirdiğim harika bir dizi! 1984 Amerika doğumlu Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden televizyona uyarlanan dizi, kitaptan biraz farklı olarak gelişse de her ikisi de gözden kaçmaması gereken dört dörtlük eserler.. Dizi (ve tabi kitap), kıyamet sonrası dünyayı, dünyaya gönderilen suçlu 100 gencin dünyaya ilk ayak basmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Ve muhtemelen bunu çoğunuz biliyor olmalısınız! Peki dizinin 7. sezonunun ne zaman başlayacağını!?

>> The 100 Oyuncuları Eliza Taylor ve Bob Morley Evlendi!

The 100, 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konuyu uzatmadan hemen merak edilen soruyu cevaplıyorum; The 100 7. sezon büyük ihtimalle Mayıs 2020 tarihinde başlayacak! Ve ne yazık ki 7. sezon, dizinin final sezonu olacak. Yani 8. bir sezon olmayacak.

Bu bilgi dizinin yapımcısı Jason Rothenberg tarafından paylaşıldı. Diziyi cıvıtmadan, güzel bir şekilde bitirmek istediklerini dile getiren Jason Rothenberg, bunun doğru bir karar olduğunu düşünüyor ve sanırım fanların baskıları olsa dahi 8. sezonu yapmayacaklar gibi görünüyor.

Şuan 6. sezonu yayımlanan ve final sonuna yaklaşan diziyi, ne yazık ki Netflix üzerinden izleyemiyoruz. Çünkü Digitürk’den kaynaklı sebeplerle dizinin 5. ve 6. sezonuna Netflix üzerinden erişemiyor, Netflix’de sadece ilk 4 sezonu izleyebiliyoruz.

Bu nedenle dizinin 5, 6 ve muhtemelen 7. sezonunu korsan dizi sitelerinden izlememiz gerekiyor. Tabi sonradan Netflix’e eklenmezler ise.

Macera 1 sezon daha devam ediyor ve bakalım bizi 7. sezonda neler bekliyor?

Konuyla alakalı yeni bir tarih duyurusu yada haber paylaşıldığında yazımda güncelleme yapacağım.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 4 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


  esmma 17 Ağustos 2019, 18:16

  the 100 gibi önerebileceğiniz dizi varmı

  Lordiz 17 Ağustos 2019, 22:30

  @esmma; Merhaba. Dizi olarak 12 Monkeys, The Rain, film olarak The Silence önerebilirim.

  Berat 03 Eylül 2019, 13:07

  Teşekürler admin bey bu bilgi için çok üzülüyorum bitmesine ama herşey bir gün bitecek 😘🤗😍

  Fahriye 16 Eylül 2019, 17:02

  Muhakak bilgilendirin bizi

  mavi45 01 Kasım 2019, 10:46

  ben nitflix de izledim orda şuan 5 sezon var 6 ve 7 si oldugunu duydum ne zaman gelir Türkiyeye bilgisi olan var mı ?

  Lordiz 01 Kasım 2019, 21:13

  @mavi45; Merhaba. 6. sezon Digitürk üzerinden izlenebiliyor. Ayrıca korsan dizi sitelerinde de Türkçe altyazılı olarak mevcut. 7. sezon ise henüz yayımlanmadı.

  WANHEDA\ İCE KİNG 25 Aralık 2019, 19:53

  DİZİ HİÇ ŞÜPHESİZ MUHTEŞEM VE KUSURSUZ OLMUŞ. BAZILARININ AKSİNE DİZİNİN BİTMESİNE ÜZÜLMEDİM ÇÜNKÜ HER GÜZEL ŞEYİN BAŞI OLDUĞU GİBİ SONU DA OLMALI. ŞAYET HİÇ BİTMEYECEK BİR DİZİ YAPSALARDI BİRKAÇ ZAMAN SONRA BUNDAN SIKILACAK VE BUNALACAK İNSANLAR OLACAKTI. BU YÜZDEN BİTMESİ İYİ OLACAK. ŞUNU DA SÖYLEMEK İSTERİM Kİ ŞUBATTA ASKERLİK GÖREVİM BAŞLAYACAĞINDAN MAYISTA YAYINLANACAK DİZİYİ İZLEME İMKANIM OLMAYACAK. EĞER DİZİNİN SONU MUTLU SONLA BİTMEZSE ÇOK BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAĞIM.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019