LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

The 100 Dizisi 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - basin-medya

The 100, kitap serisini beğenerek (ve her kitabı heyecanla hemencecik 1 günde) bitirdiğim harika bir dizi! 1984 Amerika doğumlu Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden televizyona uyarlanan dizi, kitaptan biraz farklı olarak gelişse de her ikisi de gözden kaçmaması gereken dört dörtlük eserler.. Dizi (ve tabi kitap), kıyamet sonrası dünyayı, dünyaya gönderilen suçlu 100 gencin dünyaya ilk ayak basmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Ve muhtemelen bunu çoğunuz biliyor olmalısınız! Peki dizinin 6. sezonunun ne zaman başlayacağını!?

>> The 100 Oyuncuları Eliza Taylor ve Bob Morley Evlendi!

The 100, 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konuyu uzatmadan hemen merak edilen soruyu cevaplıyorum; The 100 6. sezon 30 Nisan 2019 tarihinde başlıyor! Peki bunu nereden biliyoruz? Tabi ki dizide Octavia karakterini canlandıran Marie Avgeropoulos’un İnstagram paylaşımından! Marie’nin paylaşımı aynen şöyle;

The 100 Dizisi 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor? - basin-medya

İnanmayanlar bu linke bakabilirler! (Ayrıca benzer bir paylaşım Lindsey Morgan’ın instagram hikayelerinde de mevcut.)

Gördüğünüz üzere dizimizin yeni sezonu 30 Nisan 2019 Salı günü CW tv’de başlıyor. Türkiye’de CW tv’yi herkes izleyemediği için yada herkes yabancı dil bilmediği için Netflix’i beklememiz gerekiyor. Fakat Netflix’de Digitürk sebebi ile diziyi doğrudan Türkiye’de yayınlayamadığından ya Digitürk üzerinden izlememiz yada dizinin yeni bölümlerini internet üstünden bulmamız gerekiyor.

Yeni sezonu nasıl izlersiniz bilemiyorum ama yeni sezona çok az kaldı.. Macera tekrar başlıyor ve bakalım bizi bu sezon neler bekliyor?

Güncelleme: The 100 yeni sezon bölümleri yayınlanmaya başladı. Şuan malum korsan dizi sitelerinde 6. sezondan ilk 4 bölümü bulup izleyebiliyorsunuz. Fakat Netflix’de sadece ilk 4 sezon yer aldığından eğer The 100 için Netflix üyeliği almak istiyorsanız bu kararınızı yeniden gözden geçirmenizi öneririm.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 11 Ocak 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019