Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezonu 31 Aralık’ta Geliyor!

chilling adventures of sabrina - Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezonu 31 Aralık'ta Geliyor!

Bizim bildiğimiz Sabrina‘nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan gerilim formatlısı Chilling Adventures Of Sabrina, Ekim 2018 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmış, dizi çok sevilmiş ve dizinin 2. sezonu 5 Nisan 2019 tarihinde, 3. sezonu ise 24 Ocak 2020 tarihinde yine Netflix üzerinde yayınlanmıştı. Tabi ki bir oturuşta tüm sezonları bitirdik ve doğal olarak merak ediyoruz. 4. sezon ne zaman başlayacak?

4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sabrina’nın 3. sezonu henüz yeni yayınlanmış olsa da 3. sezonu izleyip bitirenlerin gündemi 4. sezon. Peki 4. sezon olacak mı? Olacak ise ne zaman yayınlanacak?

Öncelikle merak edilen ilk soruyu cevaplayalım; Evet, 4. sezon olacak.

4. sezonun olacağı, 2018 senesi sonunda 3. sezon onayı ile birlikte duyurulmuştu ve bu arada 3. sezon beklenenden de erken gelmişti. Böyle olunca 4. sezon içinde umutlar daha güçlü bir hale geldi. 4. sezon muhtemelen 2020 senesinde gelecek.

4. sezon yayın tarihi için tahminler ise 2020 yılı Ağustos-Eylül ayları. Bakalım tahminlerimiz doğru çıkacak mı?

4. Sezon 31 Aralık 2020’de Geliyor!

Aylar önce bir tahminde bulunmuş ve 4. sezonun 2020 sonunda gelebileceğini söylemiştik. Birkaç ay sapma ile tahminimiz tuttu ve resmi Netflix hesabından paylaşılan son fragman ile 4. sezonun yayım tarihi açıklandı.

Chilling Adventures of Sabrina’nın 4. sezonu 31 Aralık 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Dizinin 4. sezonuna ait fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin yeni sezonu ile alakalı bir duyuru yada gelişme olduğunda yazımda güncelleme yapacağım.

3. SEZON YAYINDA!

Chilling Adventures of Sabrina’nın üçüncü sezonu, tüm dünya ile aynı anda 24 Ocak 2020’de Netflix üzerinde erişime açıldı!

Dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

– Reklamlar –

adbanner