Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Chilling Adventures Of Sabrina 4. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? - basin-medya

Bizim bildiğimiz Sabrina‘nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan gerilim formatlısı Chilling Adventures Of Sabrina, Ekim 2018 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmış, dizi çok sevilmiş ve dizinin 2. sezonu 5 Nisan 2019 tarihinde, 3. sezonu ise 24 Ocak 2020 tarihinde yine Netflix üzerinde yayınlanmıştı. Tabi ki bir oturuşta tüm sezonları bitirdik ve doğal olarak merak ediyoruz. 4. sezon ne zaman başlayacak?

4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sabrina’nın 3. sezonu henüz yeni yayınlanmış olsa da 3. sezonu izleyip bitirenlerin gündemi 4. sezon. Peki 4. sezon olacak mı? Olacak ise ne zaman yayınlanacak?

Öncelikle merak edilen ilk soruyu cevaplayalım; Evet, 4. sezon olacak. 4. sezonun olacağı, 2018 senesi sonunda 3. sezon onayı ile birlikte duyurulmuştu ve bu arada 3. sezon beklenenden de erken geldi. Böyle olunca 4. sezon içinde umutlar daha güçlü bir hale geldi.

4. sezon 2020 senesi içinde gelebilir!

Şuan için bir tarih bilmiyoruz fakat 2. sezon ile 3. sezon arasında 8 ay olduğunu düşünürsek, 4. sezonunda en geç 8 ay sonra yayınlanması halinde 2020 senesi içinde, Ağustos – Eylül gibi gelmesini bekleyebiliriz. Tabi bu sadece bir tahmin.

Bekleyelim ve görelim, tahminler tutacak mı?

Dördüncü sezonun konusu ne olacak?

Dizinin 4. sezon konusu henüz bilinmiyor. Fakat 3. sezonun sonunu izlediyseniz (3. sezonu henüz izlemeyenler için spoiler vermiyorum!) son gelişmelerden yola çıkarak 4. sezonda neler olacağını az çok kestirebilirsiniz.

Dizinin yeni sezonu ile alakalı bir duyuru yada gelişme olduğunda yazımda güncelleme yapacağım.

3. SEZON YAYINDA!

Chilling Adventures of Sabrina’nın üçüncü sezonu, tüm dünya ile aynı anda 24 Ocak 2020’de Netflix üzerinde erişime açıldı!

Üçüncü sezona ait tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.