Cyberpunk 2077 “GrowlFM” Müzik Yarışmasının Kazananları Açıklandı!

Cyberpunk 2077 "GrowlFM" Müzik Yarışmasının Kazananları Açıklandı!

Cyberpunk 2077 genişleme paketi Phantom Liberty’nin satışa çıkması ile araç radyolarımıza eklenecek olan Growl FM’in müzikleri nihayet belirlendi. Ekim ayında başlayan yarışmaya seçili tarzda (underground) müzikler kabul edilecek ve bu parçalar arasından en iyi 14 tanesi seçilerek, ilgili müzikler oyun içi radyosu Growl FM’e dahil edilecekti. Ayrıca 14 parçanın sahipleri de parasal hediyeler kazanacaklardı. İşte o yarışma sonuçlandı ve kazanan isimler Cyberpunk.net adresinde yayınlandı.

Cyberpunk 2077 "GrowlFM" Müzik Yarışmasının Kazananları Açıklandı!

Listedeki 14 kazanan, hem seslerini milyonlara duyuracak, hem de aşağıdaki şu ödülleri alacaklar;

● 3000 $ nakit ödül,
● iZotope’tan Elements Suite (200 $ müzik yazılımı),
● ve Cyberpunk 2077 hediye çantası.

Listeye ilk bakışta bir japonca, bir ispanyolca parça dikkatimi çekiyor. Geri kalanlar sanırım İngilizce.. Ayrıca birde tanıdık gelen bir isim var; Aleyna Moon. Kendisi Koreli amatör bir şarkıcı. Apple Music’de, Spotify’de parçaları var ve sesi de gayet güzel. Fakat adı neden Aleyna bilemedim?.. Fakat aile tarafından bir Türk çıkarsa hiç şaşırmayacağım.

Ve ayrıca detaylara indiğimizde bu 14 parça içinden nasıl farklı hikayeler, hayatlar çıkacak? merakla bekliyor olacağım.

Phantom Liberty DLC’si, bu sene içinde yayınlanacak ve Growl fm bu arada gelmiş olacak. Fakat ne zaman yayınlanacak? tam tarihi bilmiyoruz.

>> Phantom Liberty ve Update 2.0, 29 Eylül’de Geliyor! 

Yeni genişleme paketi; PC, PS5 ve Xbox Series X/S oyuncularına özel olacak, ana oyundan farklı olarak, bu genişletme PS4 ve Xbox One’da yayınlanmayacak. Ayrıca, Phantom Liberty ücretsiz bir güncelleme olarak değil, paralı dlc olarak satılacak.

DLC gelmeden oyunun fiyatının 500 TL’ye çıkması, dlc’nin daha pahalı satılacağı gerçeğini yüzüme çarpıyor ancak umut ediyorum ki bir mucize olur, Türkiye satış fiyatı daha makul olur ve bir kez de İdris Elba ile turlarız Cyberpunk 2077 sokaklarını.

DLC satışa çıktığında ya da Growl fm parçalarından bir liste yayınlandığında yazımda güncelleme yapacağım! Takipte kalın!

>> Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 2023’de Geliyor!