LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Eski Samsung Smart View Uygulamaları [APK] - download-yazilari, google-play

Daha önce Ekim 2015 tarihli yazımda Samsung’un Yeni Smart View uygulamasını tanıtmış ve çok ümitli olduğumu belirtmiştim. Fakat Samsung bizi hayal kırıklığına uğrattı ve Google Play’den kaldırdığı eski uygulamalardan daha yeteneksiz bir Smart View ile karşımıza çıktı. Hala beta aşamasında olması gelecek yenilikler için ümit barındırsa da, eski uygulamalarda yapabildiğimiz telefon veya tablet bilgisayar üzerinden televizyon yayınını izleme özelliğinin yeni uygulamaya hiç gelmeyeceğini düşünüyorum.

Bu sebeple de bu yazımda benim gibi eski Smart View uygulamasını arayanlara bu eski uygulamaların kurulum dosyalarını paylaşıyorum. Android için APK dosyası, Windows için setup dosyasını bulabileceğiniz uygulamalar ne yazık ki birçok siteden kaldırıldığı ve silindiğinden hala eksik sürümler mevcut. Onları da bulursam tekrar yazımda güncelleme yapacağım.

Güncelleme: Eski uygulamalar ne yazık ki Android Pie 9.0 yüklü Samsung telefonlarda artık çalışmıyor. Diğer marka ve modellerde durumu bilmiyorum.

Şuan için elimizde olanlar; 

– Eski Samsung Smart View 1.0 APK (Android Mobil) – Eski Samsung Smart View 2.0 APK (Android Mobil v1.0.25, v1.0.26) – Eski Samsung Smart View 1.0 EXE (Windows Masaüstü)

Yukarıdaki 3 versiyonu tek pakette indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

>> Eski Smart View İndir

Şuan için elimizde olmayanlar;

– Eski Samsung Smart View 2.0 EXE (Windows Masaüstü)
– Eski Samsung Smart View 1.0-2.0 İPA- DMG (Apple İos, Mac)

Yukarıdaki olmayan versiyonları da bulursam yazıma eklerim fakat sizde varsa ve paylaşmak isterseniz yazı altına yorum yazabilirsiniz. Dosyalar elinizde yok ama ihtiyacınız varsa, internette ararken virüs dolu tuzak sitelere çok dikkat edin. Bu tarz siteler sahte uygulamalar kurdurarak bilgisayarınızı virüs çöplüğüne çevirebilirler. Ayrıca bize bu kötülüğü yaptığı içinde Samsung’a sevgilerimi iletiyorum.

Eski Uygulamalarda Yenisinde Olmayan Neler Var?

Şimdi belki bazılarınız merak etmiştir, eski uygulamalarda yenide olmayan neler var?

– Televizyonda izlediğiniz yayını telefon, tablet bilgisayar veya Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınızdan izleyebiliyorsunuz.

– 2012, 2013, 2014 ve 2015 model Samsung smart tv’lerin çoğunu telefon, tablet bilgisayar veya windows’lu bilgisayarınızdan kontrol edebiliyorsunuz. (Bu özellik Mayıs ayı itibari ile yeni Smart View uygulamasına da eklendi.)

Fakat YENi Smart View uygulamasında televizyonda izlediğiniz yayınları cihazınızdan izleyemiyorsunuz.

Uyarılar: 

– Eski Android uygulamaları yeni model akıllı telefonlar veya yeni 2016 model Samsung smart tv’ler ile çalışmayabilir. Ayrıca 2012 ve 2013 model tv’ler için Smart View 1.0, sonrası için Smart View 2.0 kullanacaksınız.

– Smart View Android uygulamalarını telefon veya tablet bilgisayarınıza kurabilmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar yolundan tek seferlik uygulama kurulum izinlerini vermeniz gerekir. Aksi halde kurulum işlemi gerçekleşmez.

– Smart View Android uygulamalarını ilk kez açışınızda yeni Smart View için yönlendirme duyurusu ekrana gelebilir. Duyuruyu bir daha gösterme seçeneği ile kapatmanız gerek. Aksi halde sürekli göreceksiniz veya doğrudan yeni uygulama sayfasına yönlendirileceksiniz.

– Smart View’in Windows sürümünün çalışması için bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework uygulamasının bazı sürümlerinin kurulu olması gerekiyor olabilir. Bu uygulama bilgisayarınızda yoksa Smart View’i çalıştıramayabilirsiniz. Ben bizzat kullanmaktayım.

Sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Ayrıca yeni Samsung Smart View yazımada aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> Yeni Samsung Smart View Uygulaması Yayımlandı

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 4 Mayıs 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


    Emin Aykut 23 Aralık 2016, 01:06

    Link patlamış

    Lordiz 23 Aralık 2016, 01:14

    @Emin Aykut; Merhaba. Link sağlam fakat ülkemizde Depositfiles mahkeme kararı ile engellendiğinden Vpn hizmeti kullanmanız yada dns değiştirmeniz gerekiyor.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019