“Game Of Thrones” Yeni Sezonda Hangi Kanalda?

"Game Of Thrones" Yeni Sezonda Hangi Kanalda?

HBO’nun dünya çapında milyonlarca kişi tarafından takip edilen dizisi Game of Thrones, final sezonunu yapıyor.  Merak edilen soru ise “Daha önce CNBC-e’de izlediğimiz Game of Thrones, yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak?” Henüz Türkiye’de hangi kanalda yayınlanacağını öğrenemesek de yapımcı ve yayıncı kanal için gösterim tarihini öğrenmiş bulunuyoruz.

Güncelleme: Dizinin final sezonunun ne zaman başlayacağı, resmi olarak açıklandı. Dizinin final sezonu 14 Nisan 2019 tarihinde HBO kanalında yayına girecek.

Son sezonun ülkemizde hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil. Muhtemelen Digitürk üzerinden yayınlanabilir. 8. sezona ait güncel resmi fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Nisan 2016 Tarihli Yazının Devamı..

TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden birisi olan “Game of Thrones”, 25 Nisan’dan itibaren ABD’den hemen sonra Digitürk Dilediğin Yerde uygulamasında, 24 saat sonra ise her Pazartesi saat 23:00’te Dizimax Sci-Fi kanalında yayınlanacak. Dizinin tekrar bölümleri ise aynı gece 01:00’de, Cumartesi günü 23:00’te ve Pazar günü 00:00’da yayınlanacak.

Orijinal dilinde ve altyazılı olarak yayınlanacak dizinin 6. sezonunun ilk bölümü hem Digitürk Dilediğin Yerde uygulamasında, hem de Dizimax Sci-Fi kanalında tüm Digiturk üyelerine şifresiz olarak yayınlanacak. İlk sezonun tamamı ise “Digitürk Dilediğin Yerde” ile tüm Digiturk üyelerine açık olacak.