Samsung Smart View Uygulaması Kullanımdan Kaldırılıyor!

Samsung Smart View Uygulaması Kullanımdan Kaldırılıyor!

Samsung’un 2012 yılından beri satışta olan akıllı televizyon modelleri için mobil cihazlara özel geliştirdiği televizyon kontrol uygulaması Samsung Smart View, yenilendi. Smart View 1.0 ve 2.0 uygulamalarının yerini alan yeni uygulama, daha fazla Samsung akıllı tv desteklerken, modele göre iki farklı Smart view uygulamasıda son bulmuş olacak.

Uygulamanın Android sürümünü ve Apple ios sürümünü aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Güncelleme: Yeni Smart View uygulaması EKİM 2020 itibari ile kullanımdan kaldırılıyor. Uygulamayı o tarihten itibaren istersek halen daha kullanabileceğiz fakat uygulama mağazalarından değil, Apkmirror gibi sitelerden apk formatlı indirip, Android cihazlarımıza yüklememiz gerekecek. Yayından kaldırılan Smart View uygulamasını APK olarak aşağıdaki siteden indirebilirsiniz.

>> Smart View APK İndir

Güncelleme 2: Yayından kaldırılacak olan Smart View uygulamasının yerini bir süredir gelişim aşamasında olan Samsung’un SmartThings uygulaması alıyor. Hali hazırda çoğu Samsung marka telefonda bulunan uygulama gayet iyi hoş fakat çoğu eski model Samsung Smart tv’yi desteklemiyor. Eğer 2017 ve sonrası model bir Samsung smart televizyonunuz varsa, aşağıdaki bağlantılardan ulaşacağınız SmartThings uygulamasını telefonunuza kurabilir ve Smart View’de olduğu gibi televizyonunuzu telefonunuzdan kontrol etmeye devam edebilirsiniz.

>> Google Play’de SmartThings

>> Apple Store’da SmartThings

>> Android için Google Play’den İndir

>> Apple için Appstore’dan İndir

Samsung Smart View Uygulaması Kullanımdan Kaldırılıyor!

Samsung Smart View Uygulaması Kullanımdan Kaldırılıyor!

Yeni Smart View uygulamasını beğenmezseniz Google Play’den kaldırılan eski uygulamalara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> Eski Samsung Smart View Uygulamaları

>> Samsung Smart View Alternatifi “SamyGo Remote”

>>  Bilgisayarlar İçin Samsung Smart Tv Uygulaması “Smart View”