LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Foto Efekt için Prisma Alternatifi "Alter" - elma-dunyasi, google-play

Yaklaşık bir ay önce Prisma uygulamasına dair tanıtıcı bir yazı yayınlamıştım. Prisma dünya genelinde çok sevildi ve bazı sorunları giderilerek daha iyi hale geldi. Aslında Prisma yeni bir şey yapmadı, uzun zamandır var olan uygulamaların yaptığını yaparak, resimlerimize değişik efektler ekledi ve çok sevildi. Prisma’nın ardından ise taklitleri gelmeye başladı. En ciddi rakibi hatta taklidi Alter oldu. Peki Alter, Prisma kadar başarılı mı?

Uygulamayı Apple cihazlar için bu bağlantıdan indiriyorsunuz. Uygulamaya baktığınızda bire bir Prisma taklidi olduğunu anlamanız hiç de zor olmuyor. Efekt sayısı şimdilik 19 ve efeklerin bazıları güzel sonuçlar veriyor. Fakat benzer efektlerin Prisma’da da olması ve Alter’in sunucu kaynaklı çok geç cevap vermesi, onun ilerlemesini engelliyor. Ve bu şekilde devam ederse Alter’in yükselme şansı elinden gidiyor. Ama belkide işler değişir?

Güncelleme: Uygulamanın Android sürümü Google Play’den kaldırıldı.

Prisma uygulamasını sevmediyseniz veya Prisma uygulaması ile sorunlarınız varsa şimdilik Alter ile idare edebilirsiniz. Ancak yukarıda da söylediğim gibi sunucu kaynaklı gecikmelerine katlanmanız gerekiyor. Sonradan uygulamada yenilikler ve gelişmeler olursa yazıda güncelleme yapacağım.

Favori efektlerim; Tresses, Cartoon, Mosaic, Lichtenstein.

Uygulamanın Appstore bağlantısı:

https://itunes.apple.com/tr/app/prisma-art-filters-photo-effects/id1122649984?mt=8

Foto Efekt için Prisma Alternatifi "Alter" - elma-dunyasi, google-play

>> Prisma Efekt Uygulaması “Prisma – Art Photo Editor”

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 29 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019