Hilal Ergenekon, “Yarından Önce” Programı TV100 Ekranlarında!

Hilal Ergenekon, "Yarından Önce" Programı TV100 Ekranlarında!

1981 Samsun doğumlu başarılı ve güzel sunucu Hilal Ergenekon, yakın zamanda el değiştiren Balıkesir’in yerel kanalı TV100 ile anlaştı. Daha önce bir çok tv kanalında sunuculuk ve yapımcılık tecrübesi olan, yakın tarihte TJK TV’de Yarış Zamanı programınında sunuculuk yapan Hilal Ergenekon, TV100 ekranlarında Yarından Önce sohbet programı ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

16 Temmuz 2020 Güncelleme:

Hilal Ergenekon, uzun bir süredir sadece TJK TV’de Yarış Zamanı isimli programın sunuculuğunu üstlenmektedir.  TJK TV’nin frekans ve yayın bilgilerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

TJK TV Yayın Bilgileri:

Tjk TV Frekans Değerleri:
Uydu: Eutelsat 7A (7.0E)
Frekans: 10845 Mhz
Polarizasyon: Horizontal
Symbol Rate: 30.000 Ms/s
FEC: 5/6
Modulasyon : DVB-S2 QPSK

Tay TV HD Frekans Değerleri:
Uydu : Türksat 4A
Frekans : 12245 MHz
Polarizasyon : Yatay (Horizontal)
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/6
Modülasyon : DVB-S2 , 8PSK

– Digitürk 89. kanal.

www.HilalErgenekon.com

>> Hilal Ergenekon Kimdir? 

Aslen İzmir’li, İlköğretim ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu.

Okulun ardından çalışma hayatı, İzmir’de spor muhabirliği ile başladı daha sonra meslek hayatını haber spikeri olarak sürdürdü. TJK TV İstanbul kadrosunda sunucu olarak görev yaptı. 2008 ′de TGRT Haber Televizyonu’na geçerek spor haberlerini hazırlayıp sunarken spor programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlendi.

2009 Ocak ayında Türkiye’nin ilk Kadın Spor Müdürü oldu. Bu görevin ardından Fox TV’ye transfer olarak Fox Spor’un yüzü oldu.

Fox Televizyonu’nda her sabah canlı olarak yayınlanan haber programı Çalar Saat’i sunan Hilal Ergenekon, Nisan 2011 tarihinde kurulan A Haber Televizyonu’na transfer olarak Uykusuz Her Gece isimli canlı late night talk show programının yapım ve sunuculuğunu yürüttü.

19 Eylül 2011 tarihinde Atv’ye geçiş yaparak hafta için her sabah canlı yayınlanan Kahvaltı Haberleri Programı’nın editörlüğünü ve spikerliğini üstlendi. Kahvaltı Haberleri’ni iki yıl sunduktan sonra kısa bir süre Beyaz TV’de Moderatör isimli akşam haberleri kuşağını sunan Ergenekon, daha sonra Artı 1 TV’de Hilal’le Artı Muhabbet Programı’nı hazırlayıp sundu.

Ardından Ulusal Kanal’da “Hilal’le Gecenin Aydınlığı” programını, Kanal D’de Dr. Murat Aksoy ile birlikte “Doktorum” programını, Tv8 kanalında partneri Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’yla birlikte “Günaydın Doktor” programını, TJK TV’de Yarış Zamanı programını sunan Hilal Ergenekon, şuanda TV100’de “Yarından Önce” programını sunmakta ve ayrıca Art Mera Akademi’de eğitim vererek özel organizasyonlarda da sunuculuk, bazı seçkin markaların kataloglarında modellik yapmaktadır.

>> Balıkesir Kanalı “TV100” Haber Kanalı Oluyor!

Ebru Yaşar ile evli iş adamı Necat Gülseven’e ait medya grubu 3N Medya, medya sektöründe büyümeye devam ediyor. Hali hazırda (Mart 2018’den beri) Tivibu üzerinden yayın yapan tematik kanal Bizim Ev TV’ye sahip olan, daha sonra (Ekim 2018 gibi) Balıkesir’in köklü medya kuruluşu TV100’ü satın alan ve sonrasında (Kasım 2018 gibi) Show radyo ve Radyo Viva’yı bünyesine katan 3N Medya, şimdi de TV100’ü ulusal bir haber kanalına dönüştürüyor..