İninal Sanal Kart ile Faturaları İnternetten Ödemek!

İninal Sanal Kart ile Faturaları İnternetten Ödemek!

Birkaç ay evvel ininal sanal kart hakkında şöyle bir yazı yayınlamış, kredi kartınız, banka kartınız olmasa da nasıl sanal kart sahibi olabileceğinizi paylaşmıştım.. İninal buna imkan veriyor ve sizden sadece aylık kullanım ücreti olarak 2 tl alıyor. Diğer taraftan ise ininal kart ile internet üzerinde pek çok parasal işleminizi güvenli ve hızlı bir şekilde halledebiliyorsunuz. Şimdi buna 300’den fazla kurumun fatura ödeme özelliği eklenmiş durumda!

>> İninal Kart ile Nakit Para Çekmek Artık Mümkün!

Evet artık İninal mobil uygulaması üzerinden basit bir şekilde fatura ödeyebiliyorsunuz.

Tabi bu kolaylık zaten normalde bir banka hesabı, banka kartı yada kredi kartı olanları değil, olmayanları ilgilendiriyor. Yada banka hesabını, banka kartını, kredi kartını riske atmak istemeyenleri ilgilendiriyor.

İninal’a üye oluyorsunuz, bu yazımda anlattığım gibi bir sanal kart oluşturuyorsunuz, sanal kartınıza para yüklüyorsunuz ve artık mobil uygulama üzerinden Fatura Öde butonunu kullanarak elektrik, cep telefonu, su, doğalgaz, telekom, internet ve diğer faturalarınızı ödemeye başlayabilirsiniz.

İninal Sanal Kart ile Faturaları İnternetten Ödemek!

Günümüzde herkesin bir banka kartı yada kredi kartı var iken bu özelliğin çok fazla ilgi göreceğini düşünmesem de halen daha internette banka kartını, kredi kartını kullanmak istemeyenler olduğunu çok iyi biliyorum. İşte bu sebeple bu yeni ininal özelliğini küçük bir yazı ile paylaşmak istedim. Konuyla alakalı sorularınız olursa yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

İninal mobil uygulamasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> Google Play’de İninal Cüzdan
>> Apple Store’da İninal Cüzdan