İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek

İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek

Geçen sene benzer bir yazı yayınlamış ve orada sizlere Ace Player uygulamasını tanıtmıştım. O uygulama sayesinde İtunes kullanmadan İphone, İpad, İpod cihazlarımıza dosya gönderebiliyorduk. Uygulama halen daha iş görüyor fakat hem arayüzünün karmaşık olması hemde Yandex, Google Drive gibi bulut depolama hesaplarına erişim sağlayamıyor olması yeni bir arayışa girmeme sebep oldu. En sonunda da aradığım şeyi buldum; Evermusic.

Uygulamanın hem arayüzü çok güzel, hemde aşağıdaki tüm bulut hesaplara bağlanabiliyor;

Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box, Mega.nz, Yandex.Disk, MediaFire, SMB, MyDrive, pCloud, HiDrive ve WebDav.

İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek

Diyelim ki Mega.nz hesabınızda bir sürü mp3 var, Evermusic ile Mega hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve oradaki mp3 dosyalarını Evermusic uygulamasına çekip dinleyebiliyorsunuz.

Bulut depolamayı geçtim, diyelim ki İtunes erişiminiz olmayan bir yerde Android yüklü telefon kullanan bir arkadaşınızdan mp3 almak istiyorsunuz.. Hemen Evermusic’de Wifi-Drive özelliğini aktif ediyorsunuz, arkadaşınızın telefonunda web tarayıcısına paylaşım ip’nizi girerek mp3 dosyasını Android cihazdan Apple cihaza göndermiş oluyorsunuz.

İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek

Artık Files başlığı altından mp3 dosyalarınıza erişebilir veya kendi özel çalma listenizi oluşturup playlistinizi dinlemeye başlayabilirsiniz.

İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Mp3 Yüklemek

Uygulama ücretsiz fakat ücretsiz olmasının birkaç dezavantajı var. Eğer uygulamayı severseniz tek seferlik 13 TL ödeyerek o sınırlamaları da kaldırabiliyorsunuz. Yada ücretsiz sürüm ile devam edebiliyorsunuz. Ücretsiz sürümün en önemli kısıtlamaları şunlar;

  • Reklamlar görünür,
  • Bir cihaza aynı anda 3 hesap ekleyebilirsiniz,
  • Toplam 10 playlist oluşturabilirsiniz,
  • Toplam 750 mp3 yükleyebilirsiniz.

Ayrıca uygulama ne yazık ki Türkçe dil desteklemiyor. Fakat uygulama kullanım açısından (hele ki pro sürüme geçtiyseniz) Apple cihazınızın demirbaşı olmaya aday.

Eğer uygulamayı denemek isterseniz hemen aşağıdaki bağlantıdan tablet, telefon veya ipod’unuza yükleyebilirsiniz.

>> EverMusic AppStore Bağlantısı

Android kullanıcılarının böyle bir uygulamaya ihtiyacı olmadığı için Google Play versiyonu bulunmuyor.

Uygulamaya dair görüşlerinizi, sorularınızı ve daha iyi bir alternatif biliyorsanız önerinizi yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

>> İtunes Kullanmadan İphone, İpad ve İpod’a Dosya Göndermek
>> İphone, İpad ve İpod ile Wifi Üzerinden Dosya Gönderme