“League of Legends: Wild Rift” Google Play’de İndirmelere Açıldı! (Mı?)

"League of Legends: Wild Rift" Google Play'de İndirmelere Açıldı! (Mı?) - oyun-indir

Neredeyse 5-6 aydır bu oyunu bekliyoruz.. League of Legends’ın mobil versiyonu League of Legends: Wild Rift, ha geldi, ha gelecek.. “Ay oldu Mayıs, Legends of Runeterra yayınlandı ama Wild Rift halen ön kayıt aşamasında!” diyorduk ki, bugün bazı Wild Rift ön kayıt kullanıcılarına Google Play üzerinden şu bildirim gitti;

League of Legends: Wild Rift is available! You pre-registered for this app. Tap to install.

"League of Legends: Wild Rift" Google Play'de İndirmelere Açıldı! (Mı?) - oyun-indir

Bildirimi alanlar heyecanla Google Play’de LOL Mobile: Wild Rift indirme sayfasına gittiler ve İnstall butonuna bastılar. Ama o da ne?

"League of Legends: Wild Rift" Google Play'de İndirmelere Açıldı! (Mı?) - oyun-indir

Oyun inmiyor!

Konuyla alakalı Reddit üzerinde bir sürü başlık açıldı, konu detaylı tartışıldı ve anlaşıldı ki, aslında Riot Games ekibi Google Play üzerinde denemeler yapıyormuş ve bu bildirimlerde o ara yanlışlıkla gitmiş. Belki oyun birkaç güne yayınlanmış olacak ama şuan, “o an” değilmiş. Hatta konuyla alakalı Ben Forbes şu tweeti paylaşmış;

Ben Forbes bu tweetinde diyor ki;

“Oyunu ilerleyen dönemde yayınlamak için test hazırlıkları yapıyoruz, fakat şuan için indirilebilecek bir şey yok. Sabrınız için teşekkürler.”

Yani boşuna sevinmiş, heyecanlanmışız. League of Legends: Wild Rift henüz indirilip oynanamıyor..

Güncelleme | Haziran 2020: Wild Rift kapalı alpha erişime açıldı. Oyunun güncel APK ve Obb dosyalarını aşağıdaki bağlantıdan indirebiliyorsunuz fakat Alpha testlere dahil ülkelerden birinde yaşamıyorsanız oyunu oynayamıyorsunuz. Ayrıca oyunu oynamak için vpn uygulaması kullananlarda mail adresleri üzerinden banlanıyorlar. Aman dikkat!

>> Wild Rift APK + Obb İndir

Konuyla alakalı yeni bir gelişme olursa yada oyun erken erişime açılırsa hem burada, hem diğer yazımda güncelleme yapacağım. Takipte kalın!

>> League of Legends Mobile “League of Legends: Wild Rift”