LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Mobil Platformun En İyi Sürüş Oyunlarından Biri; "Drive Simulator 2" - oyun-indir, cep-telefonu-teknoloji-haber

Mobil platformlardaki oyun çeşitliliği ve grafik kalitesi her geçen gün daha da iyi bir seviyeye geliyor. Bunda en büyük pay, ücretsiz oyun motoru Unity’e ait. Unity, ücretsiz bir araç sunuyor, onu sürekli geliştiriyor ve daha iyi hale getiriyor. Oyun geliştiricileri de Unity’nin marifetlerini oyunlarında sergiliyorlar. İşte onlardan biri de; Drive Simulator 2.

Drive Simulator 2, İngiltere’de kurulu Dualcarbon oyun stüdyosu tarafından Unity oyun motoru ile geliştiriliyor. Bundan 3 sene önce yayınladıkları Drive Simulator‘den 10 kat başarılı. Hatta Drive Simulator 2, 2019 senesinin de en iyi grafiklere sahip mobil oyunlarından biri.

Drive Simulator Lite & Drive Simulator Full

Oyunun yayımlandığı tarih 23 Mayıs 2019. Bir adet Lite sürümü, bir adet ücretli sürümü var.

Lite sürüm, bedava. Oyun içi 30 seviye var ve Lite sürümde sadece bunların 16’sını oynayabiliyoruz. Amaç oyunun ne kadar iyi olduğunu, paranızın boşa gitmediğini görebilmeniz.

Oyunun full sürümü ise ücretli. İndirimde iken fiyatı 7 TL, indirimsiz 18 TL. Paralı sürümü aldığınızda 42 seviye ve onların alt görevlerini oynayabiliyorsunuz. Görevlerin bazısı çok uzun sürüyor. Mesela 40-50 dakikada bitirebileceğiniz inşaat görevleri var.

Mobil Platformun En İyi Sürüş Oyunlarından Biri; "Drive Simulator 2" - oyun-indir, cep-telefonu-teknoloji-haber

Muhtemelen oyun yeni yayınlandığından buna ek görevler dahil edilecek ve oyun dahada gelişecektir. Hatta bu oyunun başarısını görüp, daha iyi oyunlar için kolları sıvayan geliştiriciler olacaktır. Bu nedenle böyle mobil oyunlar, mobil oyunculuğun gelişimi için çok önemli.

İyi olanı destekleyeceğiz ve daha iyileri gelecek.

Bende bu sebeple oyun satışa çıkar çıkmaz full sürümünü satın aldım ve fırsat buldukça oynuyorum. Ayrıca sizlerinde denemeniz ve belki isterseniz geliştiricileri desteklemeniz için buradan paylaşmak istedim. Belki sizde seversiniz?

Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirip deneyebilir, full sürümü satın alabilir ve oyun hakkında ilk izlenim için oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

>> Google Play’de Drive Simulator 2 Lite
>> Google Play’de Drive Simulator 2 Full
>> Apple Store’da Drive Simulator 2 Lite
>> Apple Store’da Drive Simulator 2 Full

Benzer kalitede oyunlar için diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

>> İnşaat Simülasyon Oyunu “Construction Simulator 3”
>> En İyi Tır Simülasyon Oyunu “Truck Simulation 19”
>> Google Play ve Apple Store’un En İyi Simülasyon Oyunları

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 8 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019