PC Kalitesinde Grafikler ve Oynanışa Sahip İnşaat Simülasyon Oyunu!

drive simulator2 2 - PC Kalitesinde Grafikler ve Oynanışa Sahip İnşaat Simülasyon Oyunu!

Mobil platformlardaki oyun çeşitliliği ve grafik kalitesi her geçen gün daha da iyi bir seviyeye geliyor. Bunda en büyük pay, ücretsiz oyun motoru Unity’e ait. Unity, ücretsiz bir araç sunuyor, onu sürekli geliştiriyor ve daha iyi hale getiriyor. Oyun geliştiricileri de Unity’nin marifetlerini oyunlarında sergiliyorlar. İşte onlardan biri de; Drive Simulator 2.

Drive Simulator 2, İngiltere’de kurulu Dualcarbon oyun stüdyosu tarafından Unity oyun motoru ile geliştiriliyor. Bundan 3 sene önce yayınladıkları Drive Simulator‘den 10 kat başarılı. Hatta Drive Simulator 2, 2019 senesinin de en iyi grafiklere sahip mobil oyunlarından biri.

Drive Simulator Full

Oyunun yayımlandığı tarih 23 Mayıs 2019. Bir adet Lite sürümü, bir adet ücretli sürümü var.

Lite sürüm, bedava. Oyun içi 30 seviye var ve Lite sürümde sadece bunların 16’sını oynayabiliyoruz. Amaç oyunun ne kadar iyi olduğunu, paranızın boşa gitmediğini görebilmeniz.

Oyunun full sürümü ise ücretli. İndirimde iken fiyatı 7 TL, indirimsiz 18 TL. Paralı sürümü aldığınızda 42 seviye ve onların alt görevlerini oynayabiliyorsunuz. Görevlerin bazısı çok uzun sürüyor. Mesela 40-50 dakikada bitirebileceğiniz inşaat görevleri var.

drive simulator2 1 - PC Kalitesinde Grafikler ve Oynanışa Sahip İnşaat Simülasyon Oyunu!

Muhtemelen oyun yeni yayınlandığından buna ek görevler dahil edilecek ve oyun daha da gelişecektir. Hatta bu oyunun başarısını görüp, daha iyi oyunlar için kolları sıvayan geliştiriciler olacaktır. Bu nedenle böyle mobil oyunlar, mobil oyunculuğun gelişimi için çok önemli.

İyi olanı destekleyeceğiz ve daha iyileri gelecek.

Bende bu sebeple oyun satışa çıkar çıkmaz full sürümünü satın aldım ve fırsat buldukça oynuyorum. Ayrıca sizlerin de denemeniz ve belki isterseniz geliştiricileri desteklemeniz için buradan paylaşmak istedim. Belki sizde seversiniz?

Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirip deneyebilir, full sürümü satın alabilir ve oyun hakkında ilk izlenim için oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

>> Google Play’de Drive Simulator 2020
>> Apple Store’da Drive Simulator 2020

Alternatif olarak Heavy Machines & Mining Simulator oyununu da deneyebilirsiniz.

>> Google Play’de Heavy Machines & Mining Simulator

Benzer kalitede oyunlar için diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

>> İnşaat Simülasyon Oyunu “Construction Simulator 3”
>> En İyi Tır Simülasyon Oyunu “Truck Simulation 19”
>> Google Play ve Apple Store’un En İyi Simülasyon Oyunları

– Reklamlar –

adbanner