LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

İnşaat Simülasyon Oyunu "Construction Simulator 3" - oyun-indir, cep-telefonu-teknoloji-haber

Bus Simulator 18 gibi başarılı ve kaliteli oyunların yayıncısı Astragon Entertainment’in desteği ile bizlere ulaşan inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator’ün üçüncü sürümü “Construction Simulator 3”, 2019 ilkbaharında mobil platformlara geliyor! Oyunun satış fiyatı henüz açıklanmamış olsa da oyundan paylaşılan tanıtım videoları ve oyunun yayıncısı Astragon Entertainment’in resmi Facebook sayfasında yapılan duyurular, oyunun ne kadar kapsamlı ve kaliteli olacağını gösteriyor. 

>> İnşaat ve Sürüş Simülatörü Drive Simulator 2
>> Mobil Tır Simülasyon Oyunu “Truck Simulation 19”
>> “Bus Simulator 18” Alternatifi “Bus Driving 19”
>> Ücretsiz Otobüs Simülasyon Oyunu “Proton Bus Simulator”

Güncelleme: Oyun, tahmin ettiğim gibi 25 TL Türkiye fiyatı ile satışa sunuldu ve bende hemen oyunu deneyimleyip görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim. İlk olarak söyleyeceğim şey; 25 TL biraz fazla. Çünkü bu oyun, önceki oyun ile neredeyse aynı olmuş. Menüler değişmemiş, harita Amerika kıtasında olmasına rağmen Avrupa ülkelerini andırıyor ve ikinci oyunun haritası ile de benzerlikleri var. Görevler zaten aynı şey.. Oyunun benim açımdan tek güzel yanı araç içi kamera özelliğinin gelmiş olması. Onun haricinde Construction Simulator 2 varken yeni oyuna şimdilik 25 TL verilmesini gereksiz buluyorum. Belki indirim alarak fiyatı 10 TL civarına inerse o zaman satın alınabilir.

Güncelleme 2: Oyuna ilgiyi canlandırmak için hem Apple hem Google platformunda birer Lite demo sürüm yayımlandı. Oyunun nasıl bir şey olduğunu görmek için satın almadan direk lite sürümü deneyebilirsiniz.

>> CS 3 Lite Google Play
>> CS 3 Lite Apple Store

Eğer bilgisayarda inşaat simülasyonu oynamak isterseniz, Steam’de yer alan ve Astragon Entertainment tarafından yayınlanan Construction Simulator 2015 oyununu, yine Astragon Entertainment tarafından yayınlanan port Construction Simulator 2 oyununu yada PlayWay S.a. tarafından yayınlanan Demolish & Build 2018 oyununu deneyimleyebilirsiniz.

Construction Simulator 3’de Yer Alacak Lisanslı Araçlar:

 • Bobcat S550 mini yükleyici, Bobcat T590 kompakt paletli yükleyici ve Bobcat E55 kompakt ekskavatör.
 • Esnek CASE 1021G ekskavatör, güçlü CASE 2050M buldozer, çevik CASE 321F kompakt ekskavatör ve yol yapımında yüzey hazırlamak için ideal olan CASE 856C motorlu greyder.
 • WIRTGEN Grup markası VÖGELE, HAMM lisanslı makineleri; Hamm H11i kompaktör, Wirtgen W 210i soğuk freze makinesi, Vögele Super 2000-3i yol finişeri, Hamm HD + 90i VO tandem roller.
 • WIRTGEN Grup araçlarına ek olarak, ünlü yapımcılar Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper’in makineleri.

Construction Simulator 3 İndirme Bağlantıları: 

>> Google Play’de Construction Simulator 3
>> Appstore’da Construction Simulator 3

Oyun, 10 Nisan 2019 itibari ile satışta olacak. Şuan sadece ön kayıt toplanıyor ve oyunun Apple Store fiyatı 4 Euro görünüyor. Yani Türkiye satış fiyatı 25 TL olabilir.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 1 Mart 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


  Baki 14 Nisan 2019, 16:22

  Nasıl yüklenir

  Lordiz 14 Nisan 2019, 21:04

  @Baki; Merhaba, oyun Google Play’de ve Apple Store’da 25 TL fiyatla satışa sunuldu. Para vermek istemiyorsanız internette apk aratabilirsiniz fakat yasadışı yüklemeler cihazınıza zarar verebilir, başınıza iş açabilir.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019