LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Mp4 ve Mov Formatlı Videolar İçin Media Player Classic - download-yazilari

Eğer bilgisayarınızda mp4 ve mov formatlı videoları oynatacak program yoksa, MPC-HC işinizi görecektir. Aslında program media player classic’in kopyası oluyor ve onu Windows sürümlerinde standart olarak bulabiliyorsunuz (C:/ Program Files/ Windows Media Player/ Mplayer2.exe). Fakat Windows 10’da göremedim. Eğer yazılımı bulamıyorsanız ve medya oynatıcı arıyorsanız işte size indirme linki.

Yazılımı aşağıdaki linkten indiriyorsunuz, sonra winrar ile masa üstüne çıkarıyorsunuz, ardından videoları programın üzerine atarak izlemeye başlayabilirsiniz.

>> Media Player Classic İndir

(Alternatif Link)

Program indirme linkinde sorun olursa yorum yazmanız yeterli..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 22 Mart 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


  cevdet 24 Mayıs 2010, 23:43

  teşekkürler öncelikle lakin videonun sesi geliyor ama görüntüsü yok…

  admin 24 Mayıs 2010, 23:55

  bilgisayarınızda media player 10 altı bir versiyon varsa media player mp4leri açamıyor olabilir bilgisayarınıza codec pack yükleyebilirsiniz veya media player classic yerine kmplayer kurabilirsiniz.
  http://imgcdn.pandora.tv/pan_img/KMP/Download/Release/The_KMPlayer_1435.exe

  yazı var üzerinde 07 Temmuz 2010, 00:04

  ben cep telefonundan cekılen vıdeoları ızlerken goruntünün üzerinde audi trak: hz —– ınput description : output description————– number– current gibi yazılar daım var iptal edemıyorum yazıları eksık yazdım bu yazılar var lutfen yardım edın nerden iptal edecem sinir oldum tesekkurler

  admin 07 Temmuz 2010, 13:09

  sadece cep telefonuyla çektiğiniz videolarda oluyosa telefonunuzun ayarlarına bakın belki videolara video bilgisi işliyo olabilir eğer tüm mp4 lerde böyle oluyorsa kmplayer linki verdim onu indirip deneyin mp4 izlemek için bikaç alternatif daha var onlarada bakabilirsiniz :)

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019