Nvidia Geforce Now, GamePlus ile Türkiye’de Hizmete Açıldı!

Nvidia Geforce Now, GamePlus ile Türkiye'de Hizmete Açıldı!

Dünya genelinde daha fazla oyuncunun daha fazla oyuna erişmesine olanak tanıyan bulut tabanlı oyun hizmeti Nvidia Geforce NOW, GamePlus.com.tr ile yakında Türkiye’ye geliyor.

GeForce NOW, NVIDIA’nın Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kendi veri merkezlerinden yüzlerce oyun sunduğu, dünyanın önde gelen bulut oyun hizmetlerinden birisi. Hizmet, günümüzün popüler oyunlarına, güçsüz PC, Mac, Chromebook, Android ve iOS cihazlarından gerçek zamanlı (ışın izleme dahil) erişim imkanı veriyor. Yani güçsüz bir bilgisayarınız olsa da, Cyberpunk 2077 gibi oyunları internet üstünden rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Nvidia Geforce Now, Türkiye’de kullanıma açıldı!

Servisin ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki paket seçeneği var. Ücretli pakete ödemeniz gereken aylık ücret ne yazık ki 75 TL. Nvidia Geforce Now ile telefondan Cyberpunk 2077 oynadığım kısa Youtube videoma aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

Nvidia Geforce Now ile Telefonda Cyberpunk 2077 Oynamak!

>> Nvidia Geforce Now 0xC0F1103F Hatası ve Çözümü

GamePlus ile Geforce Now Türkiye Sunucuları Yakında Açılıyor!

Oyun severlerin uzun zamandır beklediği haber sonunda geldi. Dünyanın en popüler bulut oyun hizmeti NVIDIA GeForce NOW, GAMEPLUS iş birliği ile Türkiye sunucuları üzerinden hizmete açılıyor.

Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed serisi, The Witcher serisi, Fortnite, League of Legends, Apex Legends gibi 650’den fazla oyunu kataloğunda bulunduran NVIDIA GeForce NOW, sürekli güncellenen kataloğu ile en yeni ve popüler oyunları Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

GamePlus NVIDIA GeForce NOW ile oyuncular, sahip oldukları oyunları donanım yeterliliği gözetmeksizin istedikleri Windows, MacOs, Android ve iOS cihazlarından 1080 P görüntü kalitesi ve 60 FPS’de oynayabilecekler.

GamePlus ile NVIDIA GeForce NOW, ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcıya hizmet verecek. Bulut oyun hizmetine erişmek isteyen kullanıcılar GamePlus websitesi üzerinden erken kayıt oluşturup, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek lansmanla birlikte ürünü ilk kullanan kullanıcılar arasında yer alma fırsatı yakalayacaklar.

Önkayıt için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://gameplus.com.tr/giris

Merak Edilen Sorular!

Türkiye dışından satın almış olduğum NVIDIA GeForce NOW üyeliğim GAMEPLUS’ta da geçerli olacak mı?

Hayır. Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunuculardan oynayabilmek adına GamePlus ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğinizi ise GamePlus’dan bağımsız eski kullandığınız şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

İnternet hızı gereksinimi ne kadar olacak?

GeForce NOW, 60 fps’de 720p için 15Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps hızlara ihtiyaç duymaktadır.

Önkayıt için para ödeyecek miyim?

Hayır. Ön kayıt, servis hizmete açıldığında size bilgi verilmesi için kullanılacak.

Ücretlendirme nasıl olacak?

Güncel paketler ve fiyatlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hangi oyunları oynayabileceğiz?

Bu bağlantıdaki oyunlardan satın aldıklarınız ve ücretsiz sunulan oyunları pc, android ve ios cihazlarınızdan oynayabileceksiniz.

Diyelim ki Cyberpunk 2077’yi EpicGames üstünden satın aldınız, GamePlus üstünden hesabınıza giriş yapıp EpicGames hesabınızı servise bağlayacak ve sonrasında oyunu oynamaya başlayacaksınız.