Nvidia’dan Portal Oyunu Sahiplerine Ücretsiz Portal RTX DLC’si!

portal zpsf351d45b - Nvidia'dan Portal Oyunu Sahiplerine Ücretsiz Portal RTX DLC'si!

NVIDIA, mevcut ve gelecekteki tüm Portal oyunu sahiplerine ücretsiz olarak Portal with RTX DLC’sini vereceğini duyurdu. RTX özelliğine sahip Portal oyunu, Aralık 2022’de çıkacak ve ışın izleme özelliğine sahip tüm ekran kartlarıyla uyumlu olacak. DLC çıktığında bildirim almak için Portal with RTX DLC‘sini hemen Steam’den istek listenize ekleyebilirsiniz.

>> Half Life 2, Işın izleme Teknolojisi ile Yeniden Doğuyor!

Güncelleme: Portal with RTX, 8 Aralık tarihi itibari ile erişime açıldı. Hemen yukarıdaki bağlantıya giderek oyuna özel dlc’yi ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

NVIDIA Lightspeed Studios tarafından geliştirilen ücretsiz yeni DLC, Portal oyununun grafiklerini ışın izlemeye, yeni yüksek çözünürlüklü dokulara ve yeni geliştirilmiş modellere sahip olacak şekilde bir üst seviyeye taşıyor. Bu geliştirmeler; sürükleyiciliği, grafiklerin gerçekçiliğini ve genel oyun deneyimini iyileştirecek.

DLC yayınlandığında Portal oyunu sahipleri onu kütüphanelerine ekleyebilecek ve dlc’yi yükledikten sonra, isteğe bağlı olarak orijinal Portal’ı ya da RTX kullanan Portal’ı oynayabilecekler. Yani şuan RTX özellikli bir ekran kartınız olmasa dahi ilerisi için ücretsiz ışın izlemeli Portal oyununa sahip olacaksınız.

Işın izleme kısaca; grafikler işlenirken ışığın davranışının simüle edilmesidir. Uyumlu bir ekran kartıyla ışın izlemenin olduğu oyunlarda ışıklandırma, yansımalar ve optik efektler çok daha gerçekçi görünür. Işın izleme sayesinde portallardan bile ışık geçebilecek.

– Reklamlar –

adbanner