Süper Mario Sinema Filmi 7 Nisan’da Sinemalarda!

Süper Mario Sinema Filmi 7 Nisan'da Sinemalarda!
Yeni nesil pek bilmez ama yaşı 30 üstü olan ve oyun oynamayı seven herkes bilir Süper Mario kardeşleri.. Farklı farklı versiyonları vardı.. Bir sürü taklidi vardı.. Bir ara çizgi dizisi vardı ve 1993 yılı yapımı amatör bir sinema filmi.. Ancak doğru düzgün, kaliteli bir sinema filmi yoktu. Nihayet birileri akıl etti ve Mario kardeşlerinde artık bir sinema filmleri oldu!

The Super Mario Bros. 7 Nisan 2023’de Geliyor! 

Süper Mario Kardeşler filmi, bir animasyon film. Aaron Horvath ve Michael Jelenic tarafından yönetilen filmin senaryosu Matthew Fogel’a ait. Yapımcılar, Illumination’ın kurucu CEO’su Chris Meledandri ve Nintendo’dan (oyun yapımcısı) Shigeru Miyamoto.

Henüz yapımı devam eden film, (Minyonlar ile tanıdığımız) Illumination ve Nintendo ortak çalışması ile üretiliyor, Universal Pictures ve Nintendo tarafından ortaklaşa finanse ediliyor.

Filmin Konusu!

Filmin konusunu henüz bilmiyoruz ama fragmandan da izleyeceğiniz üzere, klasik oyuna paralel bir hikaye sunulacak ve ilk film beğenilirse devam filmleri ile hikaye daha da genişletilecek gibi duruyor.

Yoksa neden Mario’nun mantar krallığına ilk adım atışını göstersinler? Belli ki prensesi kurtarmak için henüz yola yeni çıkıyoruz.

Süper Mario Kardeşler, bir aksilik olmaz, Putin dünyanın sonunu getirmez ise 7 Nisan 2023’de Universal Pictures tarafından dünya çapında yayınlanmış olacak.

Ve inşallah bu film, mario oyun serisinin yeniden doğuşuna vesile olacak!

Nisan 2023’e kadar nasıl sabredersiniz bilemiyorum ama hemen aşağıya filmin fragmanını ve hemen altına da eski Süper Mario yazılarımı bırakıyorum. İsterseniz bunlara da bir göz atabilir veya konuya dair yorumlarınızı yazı altından paylaşabilirsiniz.

>> Süper Mario Benzeri Platform Oyunları
>> Portal Silahı ile Mario Oynama Keyfi
>> “Dr. Mario World” Mobil Platformlarda!
>> Aşırı Zor Mario Uyarlaması “Syobon Action”