Sitenize Google +1 Paylaş Butonu Ekleyin

Sitenize Google +1 Paylaş Butonu Ekleyin

Facebook sayesinde tanıştığımız beğen butonu çok tuttu, artık beğen butonu olmayan web sitesi yok gibi, ziyaretçiler tarafındanda yoğun olarak kullanılan beğen butonu Google amcaya da ilham vermişe benziyor ki Haziran ayı başında Google +1 butonunu tanıtıldı.. 

Google+ Kapanıyor: Google+ hizmeti Nisan 2019 tarihinde kapanıyor, fakat diğer yandan kurumsal sayfalar açık kalıyor. Bu sebeple Google + kapandıktan sonra aşağıdaki anlatımın bir bölümü yada tamamı geçersiz hale gelebilir. Konuyla alakalı yardıma ihtiyacınız olursa lütfen konu altından yorum yazın.

Google’un +1 butonunu tanıttığı kısa videodan pek birşey anlaşılmıyor ancak buton hızlı bir şekilde web sitelerinde yayılmaya başladı, eğer sizinde bir web siteniz varsa biran önce +1 butonunu diğer paylaş butonları arasına eklemenizi öneririm.

Sitesine, bloguna +1 butonu eklemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan siteden Türkçe özelleştirilmiş +1 buton kodlarını alabilir ve web sitelerinde görünmesini istedikleri yere kodu ekleyebilirler..

>> GOOGLE +1 BUTON OLUŞTUR

Ayrıca sitenize takip kutusu eklemek için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.,

>> Web Tasarım ile Uğraşanlar için Faydalı Bağlantılar