LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Türk Telekom’dan Haftanın 2 Günü Bedava İnternet! - cep-telefonu-teknoloji-haber

Birkaç gün önce Avea, Türk Telekom ve Ttnet’in birleşmesine karşı bir yazı yayınlamıştım. Orada bu birleşmenin çok da yararlı olmayacağını belirtmiştim ama inşallah yanılırım diye de eklemiştim. Bugün yeni Türk Telekom reklamında Avea reklamlarından Fasulye olarak tanıdığımız Erdem Yener’i gördüm ve “bakalım ne olacak?” diye reklamı izlemeye başladım. Reklamda “Türk Telekom’luya haftanın 2 günü bedava internet” denildiğinde ise hemen araştırmaya koyuldum. Acaba beni yanıltacaklar mıydı?

Yanıltamadılar. Çünkü haftanın iki günü verdikleri internet için bir sürü engel koymuşlar ve işi zorlaştırmışlar. İlk ana koşul şunlar;

1) Katılım tabiki sms ile oluyor ama ilk 1 milyon abone yararlanabiliyor.

2) Haftanın 2 gününden ayda 8 gün toplamda 2 gb internet bedava, ama 2 gb üzerine çıkılırsa ücret alınıyor.

3) Bu kampanyadan belirli kişiler yararlanabiliyor. Yani BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifeleri yararlanamıyor vs.

4) Ayrıca bedava internete hak kazanabilmek için Türk Telekom’un (yani eski Avea’nın) belirli tarifelerine de abone olmuş olmanız ve her ay bu tarifeleri yenilemeniz gerekiyor. Yukarıdakilerde ve aşağıdaki diğer koşullarda sorun yoksa “1 yıl” boyunca, 31.12.2016 tarihine kadar haftanın 2 günü bedava internetiniz oluyor.

DİKKAT! Kampanya son katılım tarihi Nisan 2016! 

Kampanyadan Nasıl Yararlanıyoruz? 

Önce dediğim gibi koşulları sağlıyor olmak gerek, koşullar tamamsa bir sms göndererek 1 milyon stok dolmadan kaydımızı yaptırıyoruz. Sms şu şekilde olacak;

HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 e sms gönder.

Koşullara uymuyorsanız şöyle bir sms cevabı alıyorsunuz;

Türk Telekom’dan Haftanın 2 Günü Bedava İnternet! - cep-telefonu-teknoloji-haber

Tabiki aşağıdaki koşullardan birine takıldığım için bana böyle bir sms geldi fakat sms için ücret alınmadı. Yani koşullara kafanız takılırsa denemelik sms atın, olursa olur.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları:

– Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız müşterilerimiz yararlanabilirler.
– Kampanyaya 17.02.2016 ile 05.04.2016 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
– Kampanya kapsamında yıl sonuna kadar her hafta 2 gün, aylık 2GB ile sınırlı olmak üzere ücretsiz internet keyfi yaşayabilirsiniz.
– Kampanyaya katılım faturalı ve faturasız toplam 1.000.000 müşteri ile sınırlıdır.
– Faturasız hat kullanıyorsanız; kampanyaya katıldıktan sonra her ay düzenli olarak tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanya faydasından yararlanabilirsiniz.
– SMS göndererek kampanyaya kayıt olduktan sonra ücretsiz günlerinizin hangileri olduğu bilgisi SMS aracılığıyla size ulaştırılacaktır.
– Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir.
– Faturalı hat kullanıyorsanız; kampanyadan yararlandığınız süre boyunca bulunduğunuz tarifedeki internet faydasından daha az internet faydalı bir tarifeye geçiş yaptığınız durumda kampanya katılımınız sonlandırılır ve kalan ücretsiz internet faydanız iptal edilir.
– Kampanyaya son katılım tarihi 05.04.2016’dır. Kampanya kapsamında ücretsiz internet faydasını kullanabileceğiniz son tarih 31.12.2016’dır.
– Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
– Faturasız hat kullanıyorsanız, faydaların geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan kampanyayı iptal edebilirsiniz. İptal halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecek; yeni bir 25 TL ve üzeri yükleme sonrasında ise yeni fayda tanımlanmayacaktır.
– Faturalı hat kullanıyorsanız kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal edilecektir.
– Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
– Kampanya geçerlilik tarihi boyunca faturasızda 30 gün, faturalıda fatura dönemi süresince en fazla toplam 2GB kullanabilecek şekilde haftada 2 gün ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır ve ücretsiz internet sunulacak günlerin değişiklik hakkı saklıdır.
– Kampanyadan yararlanma günleri müşteri bazlı değişiklik gösterebilir. (Bazımıza Cumartesi-Salı, bazımıza Pazartesi-Pazar vs.)
– Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
– Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
– Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız müşteriler için 2 KR/ 100 KB üzerinden ücretlendirilir.
– Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
– Kampanya kapsamındaki ücretsiz internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta 1 Byte’dır.
– Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e gönderilir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilir, yeniden 25 TL veya üzeri TL yüklemesi yapılması durumunda ise haklar yenilenmez.
– Kampanyada kalan hakları öğrenmek için KALAN HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e gönderilir.

Faturasız müşteriler;

– Faturasız Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir. BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
– Kampanyaya kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; Süper 3’lü, Woops Süper Fırsat, Süper 3’lü Büyük, Yeni Yıl Boyu Rahatım – Yıllık HY 1800 DK ve 4 GB, Woops Fenomen, Woops Efsane, Woops Yaptım Oldu, Woops Neden Olmasın, 3 Ay Rahat, Woops Tam Benlik, Büyük Fırsat 2 GB, Woops Çok Net, Woops Süpersonik, Woops Kolay 2 GB, Woops Süper Fırsat 2 GB, Woops Süper Fırsat 4 GB, Woops Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 4 GB, Büyük Fırsat 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Faturalı müşteriler;

– Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın üzerinde olan faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler. Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın altında olan faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz 2GB ve üzeri internet içeren tarifelere geçiş yapmaları durumunda kampanyadan yararlanabilirler. Kontrolü SEÇ tarifeleri, Kontrollü Esnaf tarifeleri, Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri, Ortak Tarife, Data tarifeleri kampanyadan yararlanamazlar. BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturalı Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan tarifelerde bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.

Daha sonra koşullarda değişiklik yapabilirler ama şimdilik durum bu. Kampanyadan yararlanabilenlere, koşulları taşıyanlara ne mutlu. Eğer farklı bir gelişme, değişiklik olursa yazımda güncelleme yapacağım.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 17 Şubat 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


  Lordiz 14 Temmuz 2016, 17:24

  @zeynep illi; – Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e gönderilir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam edilir, yeniden 25 TL veya üzeri TL yüklemesi yapılması durumunda ise haklar yenilenmez.

  Zeliha Bural 06 Ekim 2016, 01:15

  25 tl ve uzeri yuklememe yapmama rağmen daha önce faydalandigim internetin bizden kampanyasından bu ay faydalanamadim neden böyle olduğunu açıklar mısınız

  Lordiz 06 Ekim 2016, 21:21

  @Zeliha Bural; Kampanya katılımını sms ile iptal etmediyseniz size tanımlanan günler için hediye internet kazanmanız gerekir. KALAN HEDIYE 2 GUN sms yoluyla sorgulama yaptınız mı? Sonuç alamıyorsanız sorunu Türk Telekom müşteri hizmetlerine bildirmeniz gerek.

  Resul 28 Aralık 2016, 21:45

  Hediye 2 gün yazıp 5555e gonderdiyimizde 10 gb geliyormuş ücretlimi bu

  Lordiz 28 Aralık 2016, 22:22

  @Resul; Merhaba. Bahsettiğiniz kampanya sanırım Nisan 2016’da sona erdi. Bu bağlantıdan kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.

  rabia 25 Aralık 2017, 10:12

  neden benki olmuyor yalan bir site galiba olanın var mı

  Lordiz 25 Aralık 2017, 17:34

  @rabia; Merhaba. 2016 yılı başında yayınladığım yazıya denk gelmişsiniz. Yazının içerisinde son katılım tarihi yazıyor oysaki.

  – Kampanyaya son katılım tarihi 05.04.2016’dır. Kampanya kapsamında ücretsiz internet faydasını kullanabileceğiniz son tarih 31.12.2016’dır.

  Yani kampanya sona ermiş.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019