Türk Telekom’dan Haftanın 2 Günü Bedava İnternet!

Türk Telekom’dan Haftanın 2 Günü Bedava İnternet!

Birkaç gün önce Avea, Türk Telekom ve Ttnet’in birleşmesine karşı bir yazı yayınlamıştım. Orada bu birleşmenin çok da yararlı olmayacağını belirtmiştim ama inşallah yanılırım diye de eklemiştim. Bugün yeni Türk Telekom reklamında Avea reklamlarından Fasulye olarak tanıdığımız Erdem Yener’i gördüm ve “bakalım ne olacak?” diye reklamı izlemeye başladım. Reklamda “Türk Telekom’luya haftanın 2 günü bedava internet” denildiğinde ise hemen araştırmaya koyuldum. Acaba beni yanıltacaklar mıydı?

Yanıltamadılar. Çünkü haftanın iki günü verdikleri internet için bir sürü engel koymuşlar ve işi zorlaştırmışlar. İlk ana koşul şunlar;

1) Katılım tabiki sms ile oluyor ama ilk 1 milyon abone yararlanabiliyor.

2) Haftanın 2 gününden ayda 8 gün toplamda 2 gb internet bedava, ama 2 gb üzerine çıkılırsa ücret alınıyor.

3) Bu kampanyadan belirli kişiler yararlanabiliyor. Yani BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifeleri yararlanamıyor vs.

4) Ayrıca bedava internete hak kazanabilmek için Türk Telekom’un (yani eski Avea’nın) belirli tarifelerine de abone olmuş olmanız ve her ay bu tarifeleri yenilemeniz gerekiyor. Yukarıdakilerde ve aşağıdaki diğer koşullarda sorun yoksa “1 yıl” boyunca, 31.12.2016 tarihine kadar haftanın 2 günü bedava internetiniz oluyor.

DİKKAT! Kampanya son katılım tarihi Nisan 2016! 

Kampanyadan Nasıl Yararlanıyoruz? 

Önce dediğim gibi koşulları sağlıyor olmak gerek, koşullar tamamsa bir sms göndererek 1 milyon stok dolmadan kaydımızı yaptırıyoruz. Sms şu şekilde olacak;

HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 e sms gönder.

Koşullara uymuyorsanız şöyle bir sms cevabı alıyorsunuz;

Türk Telekom’dan Haftanın 2 Günü Bedava İnternet!

Tabiki aşağıdaki koşullardan birine takıldığım için bana böyle bir sms geldi fakat sms için ücret alınmadı. Yani koşullara kafanız takılırsa denemelik sms atın, olursa olur.

Faturasız müşteriler;

– Faturasız Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Faturasız Jet Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir. BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
– Kampanyaya kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; Süper 3’lü, Woops Süper Fırsat, Süper 3’lü Büyük, Yeni Yıl Boyu Rahatım – Yıllık HY 1800 DK ve 4 GB, Woops Fenomen, Woops Efsane, Woops Yaptım Oldu, Woops Neden Olmasın, 3 Ay Rahat, Woops Tam Benlik, Büyük Fırsat 2 GB, Woops Çok Net, Woops Süpersonik, Woops Kolay 2 GB, Woops Süper Fırsat 2 GB, Woops Süper Fırsat 4 GB, Woops Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 4 GB, Büyük Fırsat 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Faturalı müşteriler;

– Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın üzerinde olan faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler. Tarifesindeki internet faydası 2GB’ın altında olan faturalı tarifelerdeki müşterilerimiz 2GB ve üzeri internet içeren tarifelere geçiş yapmaları durumunda kampanyadan yararlanabilirler. Kontrolü SEÇ tarifeleri, Kontrollü Esnaf tarifeleri, Kontrollü Esnaf Dostu tarifeleri, Ortak Tarife, Data tarifeleri kampanyadan yararlanamazlar. BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Mobil hariç Faturalı Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kapsamında sunulan tarifelerde bulunan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.

Daha sonra koşullarda değişiklik yapabilirler ama şimdilik durum bu. Kampanyadan yararlanabilenlere, koşulları taşıyanlara ne mutlu. Eğer farklı bir gelişme, değişiklik olursa yazımda güncelleme yapacağım.