LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Vodafone Web ile Vodafone içi Günlük 10 Ücretsiz Sms - cep-telefonu-teknoloji-haber

Yeni bir mevzu değil ancak birçok Vodafone abonesi böyle bir hakkı olduğunu bilmiyor, faydalanamıyor. Oysaki hergün 10 ücretsiz sms, ayda 300 bedava sms eder. Gsm operatörü böyle bir imkan sunuyorsa neden faydalanılmasın? Bedava sms için Vodafone’un iki şartı var; Vodafone abonesi olacaksınız ve sms’leri Vodafone abonelerine yollayacaksınız. Peki bu imkandan nasıl yararlanıyoruz?

Tahmin edeceğiniz gibi Vodafone abonesi olmak ilk şart, sms’leri Vodafone’lulara göndermek ise ikinci şart. (Hat taşıma ile gelmiş olabilirsiniz. Sorun yok.)

Eğer Vodafone abonesi iseniz; Vodafone web sitesinde Online Self Servis adı verilen online işlemler sayfasına giriş yapıyorsunuz. (Buraya giriş yapmak için; telefon numaranızı ve telefonunuzdan S yazıp 7000‘a sms gönderdiğinizde size sunulan Self Servis şifrenizi kullanıyorsunuz.)

Giriş yaptığınızda anasayfada sağ alt köşede Ücretsiz Web Sms formunu göreceksiniz. İşte buradan hergün 10 ücretsiz Vodafone sms’inizi kullanıyorsunuz.

Vodafone Web ile Vodafone içi Günlük 10 Ücretsiz Sms - cep-telefonu-teknoloji-haber

Eğer sms formunu anasayfada bulamazsanız üst menüde Servislerim > Ücretsiz Web Sms yolunu izleyerek ücretsiz sms formuna ulaşabiliyor..

Vodafone Web ile Vodafone içi Günlük 10 Ücretsiz Sms - cep-telefonu-teknoloji-haber

Ve ayrıca açılan sayfadaki Yurtdışı sms, Grup sms, Uzun sms, Sms hatırlatma hizmetlerinden de ücreti karşılığında yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone Web ile Vodafone içi Günlük 10 Ücretsiz Sms - cep-telefonu-teknoloji-haber

1- Yurtdışı sms: Bir seferde 5 kişiye kadar yurtdışına sms gönderebiliyorsunuz. Telefonunuz yakında değilse kullanılabilir. Ancak 1 sms ücreti 60 kuruş değil 1.20 TL. 5 kişiye sms gönderdiyseniz 5 x 1.20 TL.

2- Grup sms: Önceden belirlediğiniz gruptaki numaralara bir seferde toplu sms gönderebiliyorsunuz. Yine telefonunuz yakında değilse kullanılabilir.

3- Uzun sms: Genelde kurumlar tarafından kullanılan bir hizmet. 160 karakter yerine 400 karakter ile sms gönderebiliyorsunuz. Ücretlendirmesi ekstra oluyor ve sms paketiniz olsada ücret ayrıca kesiliyor.

4- Sms hatırlatma: Telefonlarımızdaki alarm uygulamaları bu işi görsede belki farklı sebeplerle kullanmak isteyenler olabilir. Hizmet üzerinden tarih, saat giriyor, mesajınızı yazıyor, isterseniz kendi numaranıza ek 5 numara daha ekliyor ve işlemi onaylıyorsunuz. 1 sms ücreti ile ücretlendirilen hizmet, zamanı geldiğinde hatırlatma sms’ini size ve diğer numaralara aynı anda gönderiyor. Tabi bu durumda 6 x 1 sms ücreti ödüyorsunuz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 27 Kasım 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


    abdullah 08 Şubat 2019, 22:03

    4 yıl oldu sizdeyim faturalıyım sözleşme bitmiş fatura 42000 tl olmuş dediler bende sizden ayrıldım en az uyarmanız lazım idi vodafoncular

    ertan 28 Temmuz 2019, 23:33

    MEsaj atmAk

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019