Yazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

İlk olarak 2003 yılında tanıştığımız Call Of Duty, geçen 8 sene içerisinde piyasaya sürülen farklı versiyonları ile bizleri eğlence ve aksiyondan mahrum bırakmadı. Activision tarafından yayın ve dağıtımı yapılan oyunun 10’dan fazla serisi çıktı, muhtemelen sizde bu serilerden en az ikisini oynamış olabilirsiniz. İşte bu yazıda Call Of Duty oyununun son serilerinden biri olan Black Ops’u bilgisayarınızda botlarla nasıl oynarsınız bunu halledicez..

>> CS: GO Alternatifi İNSURGENCY
>> Steam Platformunun Kaliteli, Ücretsiz Oyunları

Öncelikle konuya açıklık getirelim, paylaştığım download linkindeki pakette Call Of Duty Black Ops Setup’ı yok, ancak kotasız kullanıcılar için utorrent uygulaması yer almaktadır, bilgisayarında oyunun setup’ı olmayanlar googleda skidrow isimli “Call Of Duty Black Ops” setup torrentını bulup torrent yazılımı ile indirebilirler. Uygulamayı skidrow setup’ında denediğim için orijinal cd setup’ı veya diğer setuplarda sonuç nasıl olur bilmiyorum. (skidrow oyunu yamalayıp dağıtan kişinin imzası)

İndireceğimiz pakette ne var?

Paketin içerisinde oyun için gereken güncelleştirme, güncelleştirmeden sonra uygulanacak yama, yamadan sonra yüklenecek bot paketi dosyaları, oyunun torrent setup’ını indirebilmek için utorrent uygulaması, netframework 4.0 setup’ı ve bunların hepsini nasıl uygulayacağınızı anlatan 2 adet text belgesi yer alıyor.

Tabi şunuda belirteyim, her oyun 100 kişinin 100’ünde sorunsuz çalışacak diye bir kaide yok, pakette verdiğim dosyalarla yaptığım kurulumda hiçbir sorun yaşamadım, hatta bunun kanıtı olarak paketin içerisine oyundan alınmış bir resim ekledim, resimde Lordiz nickini ve bot oyuncuların nicklerini görebilirsiniz.

Oyun sizde neden çalışmayabilir?

Kurulumda hata yapmış olabilirsiniz, elinizde Skidrow setup’ı değilde başka bir COD setup’ı olabilir ve yama paketleri ile uyumsuz çıkabilir (skidrow harici setup’la deneme şansım olmadı), oyun işletim sisteminizle uyumsuz çıkabilir veya en kötü ihtimal bilgisayarınız oyun için gerekli sistem ihtiyacını karşılayamıyor olabilir.

Oyun için gerekli minimum sistem ihtiyacı;

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 4, 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi Bellek: 1 GB RAM Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c Sabit Disk: 12 GB boş alan Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Bilgisayarınız sistem ihtiyaçlarını tam karşılıyorsa size şunu söyleyebilirim, oyunu botlarla oynaması gerçekten çok keyifli ve botlar çok akıllı. Oyundan en fazla keyif alacağınız bölüm ise bayrak kapma. (Gametype’de ctf seçmelisiniz)

Oyunun grafikleri öyle başarılı ki, daha önce botlarla Counter veya Half Life oynayanlar Call Of Duty Black Ops oynadıklarında Counter ve Half life’a burun kıvırabilirler. Oyunun grafiklerine dair biraz bilginiz olması için aşağıda oyuna ait birkaç resim ve multiplayer bayrak kapma oyunu videosu paylaşıyorum..

Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

Firing Range isimli haritada bayrak kapmaca;

(Aynı harita bu paketle sizdede olacak)

Herşey tamam ise, oyunu bilgisayarınızda botlarla oynamak istiyorsanız geldik herşeyin başlangıcına, aşağidaki bağlantıdan bot paketini indirin ve içindeki text belgelerini güzelce okuyarak bu güzel oyunu bilgisayarınızda botlarla oynamanın keyfini çıkarın..

>> Call Of Duty Black Ops Bot Paketi İndir

( Depositfiles.com Sitesinden Dosya İndirme )

>> Call Of Duty Black Ops Mod Paketleri ve Mod Yükleme

facebook share twittershare

  admin 24 Kasım 2015, 18:16

  @melih; Rica ederim. Elimde Black Ops 2 steam sürümü var ama Black Ops 1 henüz almadım. Ki zaten İnsurgency aldıktan sonra şuan pek umrumda değil. Yazıda paylaştığım paketi 2010-2011 yıllarında kullanıyordum, online hiç girmedim offline botlarla oynuyordum ama aklımda Steam sürümüde aynen öyle kalmış. Keşke offline oynansaydı.

  melih 25 Kasım 2015, 21:47

  G2a sitesine baktim sanirim orda 2. El oyun satıyor lar aldigimiz zaman ne olacak adamin kaldigi lwl den mi baslayacaz yoksa 0 mal gibi mi kullanacaz ? Birde ödeme nasil olacak

  admin 25 Kasım 2015, 23:23

  @melih; G2A’dan oyun satın almanın püf noktalarını aşağıdaki yazımda anlattım. Orada satılan oyunların çoğu sıfır kullanılmamış key. Steam’e ilk giren siz olcaksınız. En az 10 kez oyun aldım, sorun yaşamadım. Ama satıcı seçimine dikkat etmeniz önemli.

  http://www.lordiz.com/g2adan-nasil-oyun-satin-alinir.html

  melih 26 Kasım 2015, 15:51

  Cok teşekkürler admin adamın hasisin

  admin 26 Kasım 2015, 22:38

  @melih; Rica ederim, teşekkürler.

  faruk 30 Mart 2016, 16:29

  call of duty black ops almayı düşünüyorum ama server şeklindeymiş find match yok mu direk oyun bulsun

  Lordiz 30 Mart 2016, 23:02

  @faruk; Benim bildiğim oyun moduna göre server aranabiliyor ama find match dediğiniz belli bir server ip’si bulmak ve bağlanmak ise onu bilmiyorum.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2017